Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítséget nem fogadja el én....

Segítséget nem fogadja el én. Ha egyre inkább sürget, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Bántalmaznak. Nem tudom, kihez forduljak. Próbáltak segíteni (azt hiszem), de elmarom magam mellől az embereket, mert az abúzusnak ,,köszönhetően" egyre nyilvánvalóbb borderline (és más egyéb...) tüneteket produkálok. El akarok tűnni valahova messzire, de örökre. Nem akarok többé az áldozata lenni annak, hogy semmirevaló vadállatok rajtam csámcsognak. De sajnos hozzászoktam, hogy magamat gyűlölöm helyettük. Kihez forduljak? Mert egyedül gyönge vagyok, érzem. Még csak személyiségem sincs.

2023. márc. 11. 20:55
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
100%

Szard le mit gondolnak rólad. Ezek VALÓS és létező BIOLÓGIAI betegségek, amiket nem lehet látni, mert a gondolati, idegrendszeri, érzéki vonalon való abnormalitásokról beszélünk. Ha nem fogadják el otthon, akkor ret@rdáltak a rokonok. Hidd el, el fogják fogadni, ha megtudják, hogy mi van veled. Ha beszélnek majd az orvossal, akkor le fog nekik esni, hogy ezek valós betegségek. Attól mert nem beszélünk róluk, még vannak.


Nyomás be a hozzád legközelebb lévő kórházba. Nincs semmi szégyellnivaló, ez is csak egy betegség, mint bármely másik. Segíteni fognak a dokik, ápolók, betegtársak. Ha nem kavarod a sz@rt, akkor mindenki kedves lesz veled. De ne várj vele. Ha eltörött volna a kezed, akkor kérdés nélkül mennél a kórházba. Mentális bajokkal tégy ugyanígy.


Említsd meg nekik, hogy akár befeküdnél Tündérhegyre is, ha érdemes. Ott intenzív terápiás foglalkozások is vannak a gyógyszeres terápia mellé. Hihetetlenül gyorsan lehet ott javulni.

2023. márc. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 A kérdező kommentje:
Nem értitek.
2023. márc. 15. 07:05
 33/68 anonim ***** válasza:
100%
De értjük. Zavarodott vagy és otthon nem fogadnak el,de nem akarsz orvoshoz menni mert szégyenled.
2023. márc. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
100%

Maximálisan értem. Voltam pszichotikus, voltam zavarodott, voltam paranoiás, voltam a zárt osztályon is. Engem a mentő vitt el, olyan rosszul voltam, hogy beszélni sem tudtam.

M-E-N-J E-L P-S-Z-I-C-H-I-Á-T-R-I-Á-R-A. Most.

2023. márc. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 A kérdező kommentje:
Az egyik válaszoló nem érti.
2023. márc. 15. 14:07
 36/68 anonim ***** válasza:
Melyik 33 vagy 34?
2023. márc. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 A kérdező kommentje:

Aki korábban válaszolt, de szerintem keverem másik kérdéssel, mert bamba hülye vagyok.

Volt egy Férfi, akihez szívesen tartoztam volna, egyedül Őrá néztem föl a világon, de átmentem morbidba egy öngyűlölettel teli őrületes roham után, és letiltott. Nyilván látszik ebből a mondatból, hogy fáj. Pedig azelőtt szinte minden egyes alkalommal az orra alá dörgöltem, hogy miért nem keres egy jó fiút, aki neki lenne való, mint ahogy mindenkivel a kapcsolatot szabotálom, és nem állok le, míg sikerre nem viszem az akciómat.

2023. márc. 16. 09:45
 38/68 A kérdező kommentje:
Hónapok óta úgy üvöltök magamban, mint Bella az Újhold című filmben.
2023. márc. 16. 09:45
 39/68 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, megértelek, hogy validációra vársz, de pont ez nem szabad most megadni neked, mert azzal csak azt erősítenénk, hogy nincs bajod.

Menj el kórházba, lehetőleg még ezen a héten. Ha most nem, akkor a Hétfőt azzal kezd, hogy besétálsz a legközelebbi kórházba és segítséget kérsz.

Mi itt GyK-n semmit nem tudunk segíteni azon kívül, hogy azt mondjuk: menj el orvoshoz.

Hidd el, a gyógyszerek elképesztően jó dolgok. Helyrebillentik az agyi kémiát, és onnantól jobban leszel.

2023. márc. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 A kérdező kommentje:
Magamat validálom minden egyes megmozdulásommal, mert a testem eszetlenül próbálkozik mindenáron azzal, hogy a biztonságot adó talajt (vissza)kapargassa maga alá. Félt a testem a komfortzónából való kilépéstől, mert nem is volt komfortzóna egyáltalában.
2023. márc. 16. 10:16
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!