Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan pánikbetegség ami...

Van olyan pánikbetegség ami egésznapos rosszullétet okoz és nem csak a rohamok alatt vagyok rosszul?

Figyelt kérdés
A baj az az hogy 0-24.ben szedülök nem tudok az agybol felkelni matta… Sokszor faj a fejem egesznap gyenge vagyok remeg a kezem és rengetegszer elkap a hőség lever a viz… Voltam már vérvételen stb mar majdnem mindent megvizsgáltak rajtam de eddig egy nyaki sérvet találtak most megyek majd ezzel tovább hogy nyomja-e az ereket és hogy nem e ez a gond… nem tudom hogy van e olyan a pánikbeteg aki egésznap ezt érzi nem csak ilyen időnként jön ra. Kérlek segítsetek nem birom mar tovabb 4 honapja szenvedek ezzel nagyon elvagyok keseredve… raadasul van egy 1 eves kisfiam nem tudom ellatni :(

2023. máj. 4. 15:01
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ertem :/ koszii
2023. máj. 8. 17:20
 12/19 anonim ***** válasza:
A nyaki sérved, hol állapították meg?
2023. máj. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Mri vizsgàlaton voltam es az idegsebesz latta ma de azt mondta meg kezdetleges a serv ugyhogy az miatt nem szedulhetek :/
2023. máj. 10. 00:15
 14/19 anonim ***** válasza:
Pszichiáternél voltál? Kaptál valamilyen gyógyszeres kezelést?
2023. máj. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Hat eddig en biztos voltam benne hofy nem az a gond de mivel mar kb minden vizsgalaton tul vagyok es negativ minden igy most kertem idopontot pszichiaterhez valoszinu ez lesz a gond :( nem lesz egyszeru de renelem kigyogyulok belole :(
2023. máj. 10. 23:35
 16/19 anonim ***** válasza:
Próbálkoztál nyugtató teákkal orbáncfű, citomfű , vagy valamilyen gyógynövényes nyugtatóval? Nagyon jó a b vitaminok, magné b 6 , folsav, vas , kálium.
2023. máj. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én is pánikbeteg vagyok 2 éve. Ugyanígy voltam az elején. Elmentem pszichiáterhez. Szedek rá gyogyszert és így jobb. De vannak rosszabb napok például ha sok a stressz akkor jobban szédülök. Kimenni is nehéz volt a lakásból. Egyedül nem tudtam lenni otthon. Tudom mennyire rossz maximálisan megértem a dolgot. Most már 1 éve járok dolgozni. Jó tanács. Ha rád jön a roham számolj visszafelé mondjuk 20-tól. Vagy mondogasd akár hangosan is hogy jól vagyok, biztonságban vagyok, minden rendben van.
2023. máj. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert szedsz 17-es?
2023. máj. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
En az a baj nem cagyok benne biztos hogy “csak” panikbeteg lennek… mar egy eve kb sokszor elojott ez a szedules egy hetig tartott aztan el is mult… ugy gondolom van valami betegsegem es az miatt mar panikbeteg is lettem
2023. máj. 16. 07:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!