Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha csináltam egy...

Mit tegyek ha csináltam egy nagy hülyeséget?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy hibát csináltam, és tudom hogy nem kellett volna de pénzre volt szükségem..

És most nagyon rosszul érzem magam, hogy tudnám ezen magam túltenni?

Nyugalom senki másnak nem lett belőle kára csak nekem. És félek hogy lesz is még.

Nagyon megbántam de ha kiderül nem is tudom mit csinálok..

2 munkahelyen dolgozom, albérletben élek, beteg az édesanyám, nővérem és a kisgyereke is velünk élnek, én csak egy kis plusz szerettem volna mert kb én tartom fent a háztartást én fizetek mindent magamra semmit nem tudtam költeni.

Hogy tudnám elengedni a dolgot?



2023. szept. 2. 17:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit konkrétabban?

Látom, kerülöd a lényegi dolgok ismertetését, pedig kérdéses, hogy tudunk ezek nélkül segíteni. Ha módodban áll, írd le, ha nem akarod ország-világ előtt, írj privátban.

2023. szept. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

hát ha nem tudjuk, hogy mit tettél úgy nehéz téged elítélni.

Lopásért, csalásért, ölésért a rendőrségre menj be.

Ha rosszlány voltál és cumikáztál, dugikáztál az meg csak arra tartozik aki az élettársad, férjed senki másra.

2023. szept. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Ezért írtam hogy másnak nem lett kára

Megkeresett valami akinek képeket küldtem magamról azt mondta hogy fizet valamennyit

Jöttek a kérések hogy milyet szeretne én teljesitettem mindent és természetesen nem kaptam semmit

Az arcom nincs egy képen sem rajta de mivan ha kikerul a netre es valaki felismeri a kornyezetet..

Tudom akkor kellett volna gondolkoznom es hatalmas idiota vagyok hogy ebbe belementem nem is ertem mit gondoltam..

2023. szept. 2. 17:27
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg az illetőnek, ha felteszi a netre, feljelented személyiségi jogok megsértéséért. Talán visszatartja. Az ilyenek azért bátrak, mert tudják, hogy az aldozataik nem mernek ellenük lépni.
2023. szept. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem ezen ne aggódj, NEM LESZ EBBŐL SEMMI.

Mivel tudod, hogy kinek küldted el ezért ha találkozol vele a neten akkor feljelentheted azt akinek elküldted a fotókat. Szerintem aki ilyen genyó, hogy kicsal tőled fotót az nem fog vele visszaélni mert gyáva, fél a következményektől.

Ha a facebook-on küldted el akkor tedd láthatatlanná az ismerőseidet(MINÉL HAMARABB, hogy nekik ne tudja elküldeni), ha másnak is elküldi akkor mi van?!

Kiverik a farkukat rá 1x-2x aztán el van felejtve és törlik.

2023. szept. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%

ne mondj semmit annak akinek elküldted a képeket, tiltsad, ha zsarolod akkor ki fog veled cseszni, azért, hogy csak azért is ő legyen a zsaroló pozícióban. Ő már 1- 0 vezet, ha tovább mész egyre szemetebb és szemetebb lesz és a végén annyira meg fogja keseríteni az életedet, hogy álldóan fájni fog egy ilyen kis szar miatta fejed. Ki a faszt érdekel a fotód a neten? Tele van az internet náladnál 1.000 jobb nőkkel.


TILTSD LE, ne kommunikálj vele SOHA TÖBBET!


Végtelenül buta vagy... ismeretlennek intim fotókat minek küldözgetsz?

Értem én, hogy pénzért, de nem láttad át annak a veszélyét, hogy nyilvánossá teheti.


Szépen tiltsd le azt akinek elküldted és a facebook -on azt, hogy nyilvános legyen az ismerőseid neve... és többet NE GONDOLJ ERRE AZ ESEMÉNYRE!!! FELEJTSD EL!!!

2023. szept. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Emailen küldtem el, nem saját névről hanem kitaláltról. Nem saját számlaszámot adtam meg direkt.

Remélem igazatok van és sosem látom többet azokat a képeket sehol.

Tanultam belőle

Köszönöm hogy valamennyire megnyugtattatok!

2023. szept. 2. 17:42
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Semmi bajod nem lesz csak ne keménykedj, te óriás hibát követtél el és ha a hibádra keménységet mutatsz akkor még jobban el fogják kenni a szádat a zsarolod!

>>>>Te nem vagy zsarolópozícióban!


>>:te az áldozat vagy!

(így kussolnod kell)


... ,ha nyilvános lesz akkor meg bemész a helyikapitányságra és megmutatod annak az elérhetőségét akinek elküldted és szépen 1 - 3 hét múlva már a rendőrség kezén lesz a intim fotóid nyilvánoságra hozója.


Egyébként rengeteg olyan oldal van ahol fizetnek a képeidért!

Még olyan is van ahova ha beregisztrálsz és megadod a szem.ig,számod akkor még kamerát is kiküldenek neked, hogy streamelni tudd magad az oldalukon és ezzel napi(4/6 óra munkával) sok - sok 10.000/ 100.000Ft -okat.


NE PARÁZZ EZEN, nézz mesét, vagy olvasd a kedvenc könyvedet.

Hülye voltál, tiltsd mindenhol, hogy még véletlenül se találjon meg többet.

Soha többet ne használd azt az email amiről küldted mert ha újra rád írt és te visszaírsz mert egy félős rinyapina vagy akkor be fog paráztatni és további képeket fog kinyalni tőled akár még videót is.


TILTSD, töröld, ne használd az email-t.

2023. szept. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Azt mondd meg, kérlek, kedves Kérdező: mégis mire kellett annyira a pénz, hogy annak érdekében ekkora bajba sodortad magad?
2023. szept. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Még nincs IGAZÁN bajban! Azaz ha tovább foglalkozik a kanmajommal akkor lesz IGAZÁBÓL bajba(ha még egyszer vissza ír neki). Most még lezárhatja, de ha tovább foglalkozik a kanmajommal akkor olyan mélyre lehúzzak, hogy akár rá mehet az épp esze, szabadsága.


Ezt a kis buta libát el kéne tiltani a net használatától:

- azért mert internetes bűnözőkkel foglalkozik.


Ha tesód lennék elvenném tőled a telefont és nyomógombos használhatnál csak ami nem tud csatlakozni az internetre.


NAGYON jegyezd meg úgy maradhatsz tiszta ebben az életben, ha nem lépsz bele a szarba(egy kicsit sem) mert ha már csak egy kicsit beleléptél már szaros leszel.


Az szarakodjon aki kemény és tisztában van a következményekkel és nem eggyel hanem az összessel! Erre születni kell, nem véletlen pszichopaták a cégvezérek.

2023. szept. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!