Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha csináltam egy...

Mit tegyek ha csináltam egy nagy hülyeséget?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy hibát csináltam, és tudom hogy nem kellett volna de pénzre volt szükségem..

És most nagyon rosszul érzem magam, hogy tudnám ezen magam túltenni?

Nyugalom senki másnak nem lett belőle kára csak nekem. És félek hogy lesz is még.

Nagyon megbántam de ha kiderül nem is tudom mit csinálok..

2 munkahelyen dolgozom, albérletben élek, beteg az édesanyám, nővérem és a kisgyereke is velünk élnek, én csak egy kis plusz szerettem volna mert kb én tartom fent a háztartást én fizetek mindent magamra semmit nem tudtam költeni.

Hogy tudnám elengedni a dolgot?



2023. szept. 2. 17:10
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Értettem, tiltottam is.

Leírtam mire kellett a pénz és miért mentem bele a kérdés leírásába..

2023. szept. 2. 18:25
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem lesz semmi bajod ha soha többé nem foglalkozol vele, a tiltásra azért van szükség mert ha rád paráztat akkor újabb fotókat fog tőled kizsarolni és ezt újra meg újra meg újra, .... elfogja játszani míg teljesen ki nem éli magát rád vagy nem talál egy még nálad is nagyobb barmot. aki adott esetben a kutyájával is csinálja és arra élvezkedhet a zsaroló!


Nekem még a barátnőim sem küldtek soha intim fotókat, pedig kértem.

Egyik sem engedte még azt sem, hogy videózzam amiközben szop.

Nem lehetsz ilyen buta!

Ne legyél hülye többet!

2023. szept. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell százszor leírni a kérdezőnek, hogy mennyire hülye, buta stb? Tudod te, mekkora ütések ezek a szavak ilyen helyzetben? Ő maga is pontosan tudja, hogy amit tett, nem jó. Nem buta, hanem kétségbeesésében butaságot csinált. Felesleges tovább bántani. Bántja magát eleget szegény.


Kérdező, amit tehetsz, hogy többet nem lépsz kapcsolatba ezzel az emberrel vagy az ehhez hasonlóakkal. Nagyon pici az esélye, hogy bárki megtalálja azokat a képeket. Ha az arcod sem látszik, akkor az esély még kisebb, hogy pont olyan ember látja meg azokat a képeket, aki felismeri a környezetet is, ahol készült. Most nagyon rémültnek érezheted magad, de idővel túl fogsz lépni ezeken a rossz érzéseken és meglátod, azok a képek hamar eltűnnek a süllyesztőben a sok milliárd egyéb intim kép között, és pár nap múlva már senki sem fog emlékezni rájuk. Biztosan tanultál ebből az esetből, és nagyon remélem, helyre fogtok jönni anyagilag.

2023. szept. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

13.válaszoló

Nagyon köszönöm a kedves szavakat felém, tudom hogy meg se érdemlem de jól esett.

Igyekszem nem ezen kattogni,letiltottam és igyekszem másképp megoldani ezt a problémát.

Remelém valakinek segítség lehet aki ezek gondolkodik és olvasgat, ez a történet hogy más ne essen ebbe a hibába.

Mindenkinek köszönöm a választ!

2023. szept. 3. 07:47
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
hamis számlaszámot megadni aztán nagyon volt értelme :D
2023. szept. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Igen volt mert így nem tudta meg a nevem legalább! Nem hamis csak nem az én nevemre szól. Még csak nem is női név így senki mást nem sodortan veszélybe. Nem rendes számlaszám hanem belső egyenleggel működik akit utána ki tudtam volna utalni.

Örülök hogy viccesnek találod

2023. szept. 3. 10:26
 17/18 anonim ***** válasza:

Azt nem érdemled, hogy csúnyán beszéljenek veled. Butaságot csináltál, igen, de ebben is csak az volt a butaság, hogy elhitted, hogy pénzt kapsz érte. Az, hogy elküldted azokat a fotókat az egy döntés volt, ha pénzt kaptál volna érte, akkor is kikerülhetett volna bárhova. Most már rájöttél, hogy ezt mégsem akarod, így legközelebb nem fogsz ilyet megosztani mással - akkor sem, ha tényleg kapsz érte pénzt.

Egyébként meg tényleg nem számít annyit az egész. Még ha legrosszabb esetben látnak is meztelenül az ismerőseid (arc nélkül, amit nagyon okosan csináltál).. Akkor mi van? Értelmes ember, akinek számítasz, nem is akarja majd megnézni ezt a képet (vagy ha igen, akkor is megtartja magának ezt a tényt). Aki meg igen, az nem ér annyit, hogy foglalkozz vele. Ez csak egy test, egy fotó, millió meg egy ilyet láthatunk nap mint nap. Nem az élő bőrödet, testrészeidet, mozgásodat láthatják, tapinthatják. Csak egy fotó.

2023. szept. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Igen igazad van.

De úgy gondoltam ha fizet érte nem osztaná meg mással mivel ő fizetett érte ezért nem gondoltam hogy kikerül. Így meg ingyen volt neki akár még pénzt is kereshet vele

2023. szept. 3. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!