Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most őszintén, ha egy NYUGTATÓ...

Most őszintén, ha egy NYUGTATÓNAK(xanax) ilyen mellékhatásai vannak(kép linkelve) akkor az hogy lehet forgalomban? Mit lehet tenni ha rá vagyunk szokva?

Figyelt kérdés

[link]


3 éve vagyok rászokva, csak ártatlan módon elkezdtem pár szemet bevenni mert egyszerűen képtelen voltam aludni már(covid, munkahiány, minden összejött)

Aztán pár napból 3 év lett


Sokáig fel sem tűnt hogy dührohamaim vannak, már a szomszédokkal is gond volt emiatt. Ez az egyetlen dolog ami miatt vissza tudom fogni magam.


Mióta szedem ptsd-m van, visszajönnek olyan bántások amiket eddig nem fogtam fel. Pedig nagyon büszke típus vagyok és eddig is szerettem visszavágni.


Volt pl egy munkahelyi fogdosasos ügyem, amit 3 évig nem fogtam fel, ahogy raszoktam a xanaxra MINDEN visszajött, azóta már többször fenyegettem az illetőt, orditottam vele a telefonban…


Volt iskolai zaklatókat felhívtam névtelenül, üzenetben fenyegettem őket… 10 éves sztorik.

Legalább ennyi jó van benne hogy most bosszút állok.


Ha egy NYUGTATÓ ilyen tüneteket okoz, az ellen mit lehet tenni??


Menszesz előtt a legdurvább egy hétig… szomszéd kutyáját pl ki tudnám végezni ilyenkor amikor üvölt.



dec. 19. 10:34
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
45%
Szépen lassan egyre kisebb és kisebb adagokkal leépíted.
dec. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
96%

Ilyen szintu es talan pontosan ilyen erosen valoszinutlen mellekhatasok minden pszichere hato gyogyszernel vannak. Reszben jogilag vedik magukat a forgalmazok is, meg oda irnak olyat is, hogy "Nem ismert (gyakorisagu) mellekhatas" az a kedvencem. Es elkezdik felsorolni azt ami nem ismert. Peldaul hirtelen halal.


A legtobb embernel, kerdezo, ezek kozul minimalis, szinte elhanyagolhato mertekben fordul ez elo. Maximum a nagyon gyakori mellekhatasok fordulnak elo, illetve a gyakoriak egy resze, a tobbi selejt mert annyira valoszinutlen.

dec. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
97%
Mindenkire más a hatása. Vannak más tipusú szerek akkor válts.
dec. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 qborka ***** válasza:
16%
Én egyszer vettem be nyugtató céllal 2 db 0,5 mg-os xanaxot és feltettem a kérdést,hogy ezt miért engedik forgalomba,mégha vényköteles is. En nagyon vacakul voltam tőle.
dec. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
13%
A férjemnek Rivotrilt írtak ki. Nála úgyszólván azonnal jelentkeztek a mellékhatások. Akkoriban kórházban volt, ott adták neki, és eszükbe sem jutott, hogy ez okozza. Mikor hazajött, egy teljesen más embert kaptam vissza, borzasztó volt. Végül én jöttem rá, hogy a gyógyszer okozta, és a háziorvos segítségével leálltunk vele. Nem szedte túl sokáig, kb. 2 hónapig, de így is időbe telt, mire megszűntek a tünetek.
dec. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
17%

5

A rivo az a kivétel a bezok között az teljesen átalakitja az agyat!

dec. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
90%
Mindegyik ilyen cuccnak , tapasztalatból mondom, van egy olyan hatása, hogy baromira felszabadít és nyitott leszel tőle. Meg megmondó ember is. Ami nem mindig szerencsés persze. De sajnos vannak mentális betegségek, amiket nem lehet ezek nélkül elviselni. Ez van.
dec. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 qborka ***** válasza:
90%
Bizonyos felszabaditó,ellazitó hatóanyagokat,amik kis mennyiségben ☝️,alkamanként fogyasztva sem függőséget sem pedig durva mellékhatásokat nem okoznak, üldözi a hatóság 😥😥
dec. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

2 dehát sajnos nálam jelentkezik a düh… ahogy leírtam roham formájában

Pedig tényleg keveset szedek, 0,5 mg-t

Az is biztos hogy mindenre nagyon érzékeny vagyok, alkoholra, antidepire, ezért nem is szedem


Valóságérzet torzulás is van, bár az leginkább a vírus bekavarasa miatt van nálam mert meghiúsult miatta minden….


Elhagyni nem tudom, mert tényleg kell, 3 éve szedem és nagyon rá vágyik szokva

De nagyon megijesztett hogy ennyire hozom a mellékhatásokat

Menszesz előtt tényleg fenyegetőzni szoktam online… képtelen vagyok megállni


Sőt önsértő is szoktam lenni… karmolas, hajtépés…

Sajnos melle van egy nagyon egyszerű lelek szülőm aki nem érti meg hogy mekkora a gond és hibaztat… hiába mondom neki hogy a xanax az oka mindennek meg a vírus


Nem tudom ilyen megváltozott elmével hogy lehet tovább élni

A pánikrohamokat viszont enyhíti

dec. 19. 14:09
 10/35 A kérdező kommentje:

6 és jó vagy rossz irányba?

Nekem azt nem akarta felírni az orvos

Dehát a xanax sem jó

Mondjuk jól altat, azt elismerem

dec. 19. 14:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!