Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem bírok leszokni a...

Miért nem bírok leszokni a számítógépes játékról?

Figyelt kérdés
MMORPG

febr. 1. 21:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
15%
Mert kocka vagy
febr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
86%
Mert ezeket a játékokat úgy készítik el hogy függő legyél tőlük. Hogyha úgy érzed hogy túl sok időd vesz el az életedből akkor érdemes letörölni, hidd el nem fog utána hiányozni.
febr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
De én 2008-ban kezdtem ezzel játszani. Évekig ment. Aztán évek kimaradtak. Mostanában megint feldobtam/letöröltem/feldobtam/letöröltem stb... de nem bírok tőle szabadulni.
febr. 1. 21:29
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
mert nem akarsz leszokni
febr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

"feldobtam/letöröltem/feldobtam/letöröltem stb... de nem bírok tőle szabadulni"

Töröld le és kezdj valami más hobbiba. Olyasmibe, ami közben nem tudsz gépezni. Kertészkedj, agyagozz, menjél futni, vagy ilyesmi.

febr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Most épp nincs fent, csak nagyon vissza akarom tenni már kb 2-3 napja.
febr. 1. 21:39
 7/23 anonim ***** válasza:
Mert nem keresel helyette több más, jóleső tevékenységet. Nem egyet kellene, mert akkor arra kattansz rá. Jókat írt 5-ös, válogass belőle vagy pótold a listát tetszésed szerint.
febr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 NTBS ***** válasza:
Mert magányos vagy.
febr. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

"nagyon vissza akarom tenni már kb 2-3 napja"

De közben tudod, hogy nem kéne. És egyelőre nyerésre állsz, mert már napok óta nem tetted vissza. :) Ne add fel! Menj el futni! Most! :)

febr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat (szinte) mindenki jókat írt. 8-as (22:11), neked is teljesen igazad van.
febr. 1. 22:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!