Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antipszichotikumot csak...

Antipszichotikumot csak őrülteknek írják fel vagy normális embereknek is?

Figyelt kérdés
Én pánikbetegségre kaptam olyan gyógyszert,amit skizofréneknek szoktak.

febr. 17. 14:55
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:
csak pánikbeteg vagyok,nem zakkant.
febr. 17. 15:45
 12/48 anonim ***** válasza:
Kérdezd az orvostól, jogod van beleszólni a gyógyszerezésedbe. Ezt a gyógyszerfelírást én is megkérdőjelezném. Nem tudom, mennyire életvitellel összeegyeztethetetlen a pánikod, de ha ki tudsz menni az utcára, pláne ha tudsz dolgozni, akkor sokkal jobban jársz a pszichoterápiával. Az oki kezelés, szervezetkárosítás nélkül. Gyógyszer akkor kell, ha anélkül a beteg egyszerűen nem tud élni. Relaxációs technikákat még a youtube-ról is lehet tanulni. Szerintem önmagában az, hogy tisztában vagy vele, hogy nem akarsz épp meghalni, csak múló pánikroham, segít a rohamok megszűnésében.
febr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:
tudom,hogy minden félelmem alaptalan.
febr. 17. 16:30
 14/48 anonim ***** válasza:
54%
Ha szerinted "őrültek" meg "zakkantak" kapnak ilyen gyógyszert, akkor vagy nagyon primitív lény vagy, vagy beleférsz ezekbe a kategóriákba!
febr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:
#14 ne kötekedj,ne szólj be nekem!
febr. 17. 16:33
 16/48 anonim ***** válasza:
55%
Ezeket adják szorongásra is.
febr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
70%
Ezeket adják szorongásra is. De te ne is haragudj, de nagyon agresszívan viselkedsz. miért zakkant, egy skizofrén? Nem tehet róla, hogy beteg, nem ő kérte, hogy az legyen. Akkor te is dilis vagy, mert pánikbeteg vagy? Te sem akartál az lenni.
febr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
46%
Engem is pánikbetegséggel diagnosztizáltak a 20as éveim elején, de mellé odaírták, hogy és agorafóbiás tünetek. Nos, most 27 vagyok és elég skizonak érzem magam, olyan nagyon nem tévednek a pszichiáterek, látják ők a dolgokat. Attól, hogy nem vagy diagnosztizálva, pár tünet jellemző lehet
febr. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
70%

18 voltam.

Drágám a skizo sem zakkant. A paranois skizoknál gyakori a pánikbetegség

febr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
43%
A kérdező tuti skizofrén. Valószínű a doki észre vette a jeleket. Amúgy nem is értem miért kell egy orvost állandóan felülbírálni? Kérdezőnek is úgy néz ki, hogy orvosi diplomája van.
febr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!