Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antipszichotikumot csak...

Antipszichotikumot csak őrülteknek írják fel vagy normális embereknek is?

Figyelt kérdés
Én pánikbetegségre kaptam olyan gyógyszert,amit skizofréneknek szoktak.

febr. 17. 14:55
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
34%
Előző voltam.A pánikbetegség egy jelzés, csak van szakember aki ezt már előre tudja. Menj terápiára, mielőtt rosszabb lesz. Nekem is a pánikbetegség úgymond elmúlt, de helyette jöttek a skizo tünetek és a depresszió és a durvábbakat nem sorolnám
febr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
Vagyis 19es voltam, de a 20as is jól látja a dolgokat
febr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
0%
"Elég skizonak érzem magam" Ez sültbolondság! Nem érzed magad "elég skizónak"! Nem tudom, mit érzel, igyekezned kéne pontosan megfogalmazni, de hogy skizofréniát biztos nem, az egymillió százalék.
febr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
51%
Kedves 23-mas, jó akkor gyere és mond ezt, amikor éppen feketemágiázok, meg magamban beszélek
febr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
30%
Ha skizofrén lenne, akkor mondjuk rá lenne írva a beteglapjára! És azért kell az orvost felülbírálni, mert számolhatatlan mennyiségben adtak erre okot! Mindenkinek magára kell vigyáznia, mert senki más nem fogja az ő érdekeit védeni. Attól, hogy diplomás, még nem biztos, hogy jó szakember és lelkiismeretes.
febr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
Akkor a kérdező menjen vissza a kezelőorvosához, aztán ne vegye be addig! Persze, hagy legyen csak több rohama, csak mert elolvasta a betegtájékoztatásban, hogy mi másra is jó a gyógyszer!
febr. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy feketemágiázol, ne adjál már be nekem sületlenséget. Annak különben sincs köze a skizofréniához. Lájtosan magában beszélni pedig mindenki szokott (pl hova a fenébe tettem már megint a kulcsomat?), a skizofrén nem magában beszél, hanem valakivel, aki nincs ott. Csakhogy ő arról nem tud.
febr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
44%
Én kaptam házi orvostól olyan antibiotikumot felső légúti megbetegedésre, hogy a betegtájékoztatásban benne volt, hogy nemi betegségre IS jó, meg sok egyéb betegségre IS jó! Akkor én sem szedtem volna be, mert én nem vagyok nemi beteg, hogy gondolja ez az orvos, hogy ilyet ír fel nekem, egy szimpla felső légúti megbetegedésre?! Ezt a legkönnyebb mindig minden körülmények között felülbírálni mindenkit. A kérdezőnek nincs szája, hogy megkérdezze az orvosát?
febr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 A kérdező kommentje:
egy pánikbeteg sohase skizofrén vagy ilyesmi.
febr. 17. 17:44
 30/48 anonim ***** válasza:
44%
Te csak azt hiszed! Szóval, miért is nem az orvost kérdezed meg? Vagy inkább hiszel a gyakori népének?
febr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!