Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antipszichotikumot csak...

Antipszichotikumot csak őrülteknek írják fel vagy normális embereknek is?

Figyelt kérdés
Én pánikbetegségre kaptam olyan gyógyszert,amit skizofréneknek szoktak.

febr. 17. 14:55
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
37%
Hát nem, édesem, a pszichiátriára nem ugyanaz vonatkozik, mivel a skizofréniának és a szorongásnak nem ugyanaz az oka, ellentétben a megfázással és a nemi betegséggel, aminek viszont egyaránt valamilyen baktérium.
febr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 gabor49 ***** válasza:
0%
azt szedd amit felir a doki
febr. 18. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
100%
Aztán ha sokkal rosszabb állapotba kerül tőle, akkor így járt, mi, 42-es?
febr. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
Pánikbetegségre leginkább ne szedjen semmit. Nem hülye a doki, valószínű elmagyarázta neki kit és hol érhet el terápia miatt. Biztos vagyok benne, hogy azt is elmagyarázta neki, a pánikbeteg nem szedi be a gyógyszerét ;) és azt is, hogy nem megy el terápiára
febr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
31%
;)
febr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
Ugyanígy jártam, mint a kérdező, csak nem a skizo dolgon voltam fennakadva. A gyógyszer tájékoztatójára az volt írva, hogy felerősítheti az öngyi gondolatokat. TELJESEN mindegy, valami kifogást a legtöbb pánikbeteg találni fog
febr. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
60%
Olyan nincs,hogy őrült. Egy bipoláris vagy borderline vagy skizofrén általába értelmes emberek csak beteg az agyuk már születéskor. Én is szedek antipszihotikumot de bipolárisra meg pszihozisra ami olyasmi mint a skizofrénia.
febr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Szorongásra is fel szokták írni mert erős szorongáscsökkentő hatása van.
ápr. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!