Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezeken segít az antidepresszán...

Szigber kérdése:

Ezeken segít az antidepresszáns? Cipralex 10 mg

Figyelt kérdés
6 évig szedtem Cipralexet, viszont abba akartam hagyni. Fél év szenvedés után újra szedem. Ebben a fél évben, amíg nem szedtem ,más tüneteim is kijöttek . Folyamatosan szorongok, mindenfélét elképzelek hogy mi történhetne velem. Félek hogy egyszercsak nem tudok levegőt venni . Félek hogy a tudatom "kiszáll" a testemből és úgy maradok. Deperszonalizálok. Mintha én nem én lennék,nem emlékszem milyen normálisnak lenni és nem mindenféle katasztròfára gondolni. Nem merek egyedül lenni mert félek hogy megőrülök ha nincs kihez szólnom. Borzasztó. Valaki szedte erre antidepit? Jó volt rá? El fog múlni ez a folyamatos aggódás és szorongás??

márc. 9. 12:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
De, hipochonder vagy, az maga a szorongás. A szakorvos nyilván tudja tapasztalatból, hogy arra mi használ. De én továbbra is a pszichoterápiát erősíteném, egy másikat, mert ez nem használ. Milyen volt a gyerekkorod?
márc. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

A gyógyszer enyhíteni fog ezen a szorongáson?

A gyerekkorom átlagos volt. Végig néztem egy halálesetet ,illetve elváltak a szüleim. Talán ez volt trauma. Eddig nem volt ennyire durva ez a hipochondria. Most nagyon a pszichés betegségekre mentem rá és képzelem is be magamnak a tüneteket.

Ezt a Cipralex enyhíteni fogja?

márc. 9. 17:14
 23/25 anonim ***** válasza:

Biztos. De adhatnak mellé szorongásoldót is. Mióta szeded újra?

Ne olvassál ilyeneket, foglald el magadat szórakoztató, vidám dolgokkal, pl egy mozival és sétával a férjeddel. Szoktatok együtt eljárni?

márc. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Írhatok privátban?
márc. 9. 18:09
 25/25 anonim ***** válasza:
Írhatsz.
márc. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!