Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon durvan szorongásos,...

Nagyon durvan szorongásos, pánikbeteg, túlgondoló, és megfelelési kényszeres emberek, nektek hogy sikerult munkát találni? Nekem nagyon nem sikerul, és emiatt egyre gyakoribbak a szorongások és pánikrohamok. 19L

Figyelt kérdés
Sajnos a szüleim nagyon nem hiszik el hogy ezek a mentális problémák valósak, apukámnak nárcisztikus személyiségzavara van, és emiatt mindenért engem hibáztat. Jártam pszichológushoz néhány hönapig, de a szuleim nem engedték tovább, mert szerintük csak kitalálom ezeket mert lusta semmirekellő vagyok. Én tényleg őszintén szeretnék segíteni nekik mindenbe, saját lábamra állni, önállósodni, de nagyon nem megy, mert mostanában egyre rosszabbak a pánikrohamaim, és sajnos azok a dolgok amik korábban enyhítették a szorongásom, már nem használnak. És nem vesz senki komolyan. Papírom is volt a mentális problémáimról, de apukám elvette és nem adja vissza, mert szerinte meggyógyultam és nincs semmi bajom. Es nagyon szeretnék munkat találni, de egyszerűen csak a legaljább munkákra érzem magam alkalmasnak, maximum szemétszedés, vagy mosogatás. Mosogatni jól tudok. De pl már a takarítást se merem bevállalni, mert ott is mindent túlgondolok, aztán berögzülnek a félelmeim, aztán ez ujabb szorongáshoz meg pánikrohamhoz vezet.

márc. 14. 14:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia.

Nyugi ,lesz munkád!

Fiatalon nekem is nehèz volt munkát találni.

Elmondom ez azèrt van mert egyszerre kijön egy halom ember az iskolából ès gyakorlat meg 0.

24-èves koromig csak ilyen himi humi munkáim voltak. Meg volt hogy felvettek 3 hónapra, azt csáh.. (csak az adótámogatás miatt) Ezen ne idegeskedj.

Az is megesik hogy időközben nem is azt a munkát találod amit tanultál vagy a profilodba vág. Azok ilyen átmeneti munkák.

Megnyugtatás kèpp mondok egy bizalmas dolgot. Mikor annyi idős voltam mint te összehívtak ilyen munkatoborzásra. Az Mc Donalds-ba nem vettek fel salátamosogatónak... Nagyon szomorú voltam ,de rájöttem nem azon az úton kell járnom. Dolgoztam itt ott gyűlytöttem a tapasztalatot ,igaz eltelt sok èv ,de öszekalapáltam egy saját vállalkozást. Programozást tanultam de ilyen nagy gèpeket forgalmazunk. "Hogy vág össze a kettő? Sehogy ,, erre volt az adott pillanatba lehetősèg.

Ezzel arra akarom felhívni a figyelmed hogy járj nyitott szemmel nèzz naponta rutinszerűen álláshirdetèseket.

márc. 29. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!