Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziósok, ti szoktátok...

Depressziósok, ti szoktátok azt érezni, hogy nem lehet szeretni benneteket?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 16:04
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Utolsónak: 12 éve vagyok depressziós, és rájöttem, hogy sajnos mi csak magunk közt érezhetjük jól magunkat,a társadalom nem fogad el.

Ha van kedved, írj privit.

2010. dec. 29. 11:18
 12/22 anonim ***** válasza:
Énis az vagyok, de remélem hogy egyszer vége lesz. Énis érzem hogy nem lehet szeretni, és próbálok is változatni rajta, de nemmegy. Képtelen vagyok természetesen viselkedni, és ez elbizonytalanítja az embereket körülöttem. Nem is engedem meg nekik hogy megismerjenek.
2011. jan. 1. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Hallottatok arról az elméletről, hogy ha hiányt szenvedsz valamiben, kezdd el te magad adni azt másoknak?

Tehát, ha úgy érzed, nem szeretnek, nem fogadnak el, kezdj el szeretni és elfogadni TE.

2011. jan. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Jelentem, depresszios voltam! Tudom, milyen cipoben lepkedtek, poklok poklat eltem meg neha.

Egyetlen dolog segitett, szerintem probaljatok meg ti is eloidezni az eletetekben ezt, hatha segit...

En romboltam mindent magam korul, eluldoztem az embereket (legalabbis igy lattam, bar volt jopar, akiket tenyleg sikerult), szoval csalodas, sertes egymas hegyen-hatan ment... egyszer leultem, es vegigporgettem minden ilyen rossz elmenyt. De ugy egy kupacba felhalmoztam hirtene magamban az osszes sz**rt, amitol ugye jott a sirogorcs meg az "en nem erek semmit sem" szoveg... addig-addig halmoztam ezeket a dolgokat, amig kiutottem valahogy az agyam... egyszeruen csak kibogtem magam, es jott az uresseg... na akkor fogtam magam, felalltam, odamentem a tukorhoz, beleneztem a szemeimbe, es jo hangosan azt mondtam magamnak, megerositve az elhatarozasom: "en ezt NEM csinalom tovabb... jon, ami jon, rajtam nem fog ki senki, ennel okosabb es ugyesebb vagyok, ne rendithet meg semmi..."

Ez volt az a lokes, ami kihozott a lelki melypontbol. Utana, ha szar erzesem volt, megcsinaltam ugyanezt. Kb 3-4x kellett, azota minden rendben. De szivedbol kell akarni es a legutolso sejteddel is akarnod kell es elhinned, hogy amit a tukorben magadnak mondasz, az ugy is lesz...

Remelem, masnak is segithetek ezzel az irassal.

2011. jan. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Én is depressziós voltam .

Ki lehet gyógyulni belőle.

legalább is meg kell próbálni.

Titok:minden percedet aktivitással töltsd.

Dolgozni,sportolni,tanulni,jönni,menni,aktivizálódni,mozogni,

Csak semmi tűnődés,bezárkózás,tespedés,befelé fordulás.

Pozitív gondolatok.

semmi negatívizmus.

2011. jan. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
Nos, nekem van pasim, akit nagyon szeretek, és szoktam neki mondani,amikor nagyon elegem van hogy engem el kell kerülni, és utálni, erre ő meg rám szól h mekkora b*rom vagyok, mert ő nagyon szeret. Néha nincs is ok depizésre, csak bűntudatod van. De ezt jobb megbeszélni valakivel, mielőtt magadba fordulsz, vagy még rosszabb. Én általában depis vagyok, és ez szó szerint meg is látszik rajtam. Hamar ki tudok akadni meg egyéb. Nem tehetek róla. Nekem van hátterem is , egy ember nem lehet ok nélkül depressziós!
2011. jan. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én gyógyszert szedek és csákesz.
2011. jan. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 07:54 <<< ez vagyok.


A gyogyszer csak elnyomja, de legyozni nem segit. Gyogyszereztem en is magam egy ideig, de ahelyett, hogy kirantott volna, raszoktam es fuggtem a tablettaktol. Senkinek nem kivanom azt az erzest, amikor nincs nala a tabletta, es a foldhoz csapkodja magat kinjaban, fizikat es lelki fajdalmakkal kuzdve, mert mar "a tabi nelkul nem tud elni..."

Tabletta nelkul fajdalmasabb ugyan, de rovidebb ido alatt meg lehet oldani.

Pont most vettem egy nagyon jo konyvet, minden depressziosnak ajanlom: Rudiger Dahlke - Depresszio: a pozitiv lehetosegek tarhaza. Meg csak az elso negyedeben jarok, de eddig is nagyon jo.

2011. jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Én már próbálkoztam mindennel, és semmi sem segített kigyógyulni belőle.

a legrosszabbak az ünnepek meg a szünetek, mikor végig egyedül vagyok otthon és senkit sem érdekel hogy mi van velem. Rengetek emberrel próbáltam összebarátkozni, de egy sem jött össze.Úgy néz ki velem van a baj.

Már beletörődtem hogy nekem nem maradt semmi más csak a magány vagy az öngyilkosság.

2011. jan. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Kedves Utolso valaszolo! Irj privit, szivesen ismerkednek veled.
2011. jan. 6. 07:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!