Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meleg vagyok, és nem tudom...

Meleg vagyok, és nem tudom magam elfogadni. (bővebben lent) Hol a kiút innen? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Látom, ahogy darabokra hullik a személyiségem. Nem ismerek magamra, az életmódom már jó ideje szó szerint önpusztító (vagdosás, gyógyszer+alkohol… stb.). Persze senki nem tud semmit erről, mert ügyesen eltitkolom... segítség!

25/F


2011. márc. 14. 16:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Ez segithet rajtad :)


[link]

2011. márc. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
2011. márc. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Attól tartok ez nem hit kérdése. Az biztos, hogy nem az segít, ha elnyomod magadban az érzéseidet. Az mindig is több kárt okoz, sőt inkább növeli a problémát.


Talán itt is mint sok hasonló esetben az első és legfontosabb lépés az önelfogadás és a szembenézés azzal, hogy igen ez vagy. Át kell gondolnod azt, hogy heterónak neveltek , de te más vagy mint amilyen nevelést kaptál, ezért el kell fogadnod azt is, hogy neked saját utad van, amit magadnak kell kialakítanod. Ez is teljesen normális út, próbálj meg beszélgetni erről , keress anonim módon olyanokat, akikkel tapasztalatot cserélhetsz egy számodra még ismeretlen világról.

2011. jún. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
0%

Ha ez neked elfogadási problémát jelent biztosan nem vagy a helyeden.

Jobb lenne ha phszihologus helyett olyan lelki közösséget keresnél akiknél ez már a helyére került, megoldották.

Nem lehet saját elfogadásod nélkül megtalálni az életben azt a helyet ami jövőképet tud biztosítani számodra.

Vannak ilyen emberek akik tudnak segíteni minden vallás nélkül is. A hit ami segít megtalálni önmagad a Teremtő Istenben.

2012. nov. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Te 11-es hit.hu-s


Ezek az emberek mind sarlatánok,akik más problémáiból akarnak megélni és ilyen szervezetekből már volt ami ezt el is ismerte és bocsánatot is kért.

Mellesleg ha egy pszichológus ilyen tanácsot adna és ez kitudódna el is veszíthetné a diplomáját.

De már látom azóta le is törötlték ezt a szennyet,nem elérhető.

Én büntetném az ilyeneket keményen!

2013. nov. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!