Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok túl agresszív?

Miért vagyok túl agresszív?

Figyelt kérdés

Hali!van egy elég lényeges gondom ami az én koromba rohadtul nem előnyős és eléggé megszívhatom

annyi a baj ,hogy amikor valaki rosszat szól nekem legyen az akármilyen piti pl:b@zdmeg vagy rohadj meg vagy anyád vagy apád én túlreagálom minden iet és leállok verekedni egy ilyen miatt?Milyen mentális oka van ennek az előnytelen primitív viselkedésemnek?előre is kössz a választ


2009. márc. 12. 23:16
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
83%

Ha próbálnál nyitni, kedvesebb lenni, kontrollálni magad, akkor biztos szereznél barátokat, akik segítségével tényleg le tudnál erről szokni.

Az biztos, hogy óriási akarterő kell hozzá, én is megharcoltam a magam harcát, de még a mai napig küzdök magam ellen és mások tiszteletéért.

2009. márc. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
privibe nem zaklatok senkit tuti ,hogy így is van elég gondod.nem hazudok:@ ha tiszteletre gyúrnék nem basznám pofán a másikat .
2009. márc. 13. 00:04
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne zaklatás, akkor nem ajánlottam volna fel. De ahogy gondolod. Azért ide írj még! Vannak barátaid? Milyenek? Anyukád, tesód?

Én azt érzem, hogy jó ember vagy, nem tudom, miért. Néha így megérzek dolgokat.

2009. márc. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Ezek alapján apukád rendes ember.

Hibáitól eltekintve legalább van kire felnézned.

Az ilyenfajta haverok ugye nem barátok, inkább keress igaziakat:) Akár a sport is összehozhat egy hasonló érdeklődésű sráccal, és tényleg mély barátság alakulhat ki.

2009. márc. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
hát azt nem tudom ,hogy megy -e a valóságba a kommunikációs kézségem annyit tud mint a kutya segge gép elöt meg egy szófosó vagyok mint láthatod.
2009. márc. 13. 00:22
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, így kezdődik minden. Én egyszer direkt elvállaltam egy kérdőíves feladatot, ahol oda kellett mennem az emberekhez az utcán. Hát majd összesz@rtam magam (már elnézést), de a munkát csinálni kellett. Nyár végére már nem volt gond a beszélgetéskezdeményezéssel.

Csak rá kell venni magadat...

2009. márc. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm nektek a válaszokat nem húzom tovább az idegeiteket:=) nem gondoltam volna ,hogy vad idegen ismeretlenek fognak segíteni a ,,barátok"hejett. :):)
2009. márc. 13. 00:37
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vagy ma?
2009. márc. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
ma nem baxtam pofán senkit;) a 10i g számolós módszer bejött:)
2009. márc. 13. 16:05
 20/32 anonim ***** válasza:
84%

18:27!!

Mit provokálod, te szemétláda?? Őszintén leírta, hogy az a problémája, hogy nehezen tud uralkodni magán!

Többe nézem az őszinteségét, mint hogy te névtelenül mocskolódsz!! Na, az ilyet nem csodálom, ha pofánverik...!

2009. márc. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!