Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok túl agresszív?

Miért vagyok túl agresszív?

Figyelt kérdés

Hali!van egy elég lényeges gondom ami az én koromba rohadtul nem előnyős és eléggé megszívhatom

annyi a baj ,hogy amikor valaki rosszat szól nekem legyen az akármilyen piti pl:b@zdmeg vagy rohadj meg vagy anyád vagy apád én túlreagálom minden iet és leállok verekedni egy ilyen miatt?Milyen mentális oka van ennek az előnytelen primitív viselkedésemnek?előre is kössz a választ


2009. márc. 12. 23:16
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
akkor pedig bocsánatot kérek, mert nem értettem a dolgot.a kérdezonek viszont sok kitartást és akaratot kívánok az "onfejlesztéshez", mert az agresszivitás nagyon undorító tud lenni.szerintem azért vagy néha te is agresszív, mert túl sok negatív élmény és sérelem ért gyerekkorodban és ezek az élmények még nincsenek teljesen feldolgozva, még benned vannak és feszítenek.szerezz egy jó barátot vagy akár egy pszichológust akivel mindenrol el tudsz beszélni, de szerintem ez a fórum is jó, hogy oldja a feszultséget.
2009. márc. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
igen ez a forum se rossz a pszihologust meg nem nagyon érdekli a páciense csak az ,hogy mennyi van a zsebébe:)thx.
2009. márc. 16. 16:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!