Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok túl agresszív?

Miért vagyok túl agresszív?

Figyelt kérdés

Hali!van egy elég lényeges gondom ami az én koromba rohadtul nem előnyős és eléggé megszívhatom

annyi a baj ,hogy amikor valaki rosszat szól nekem legyen az akármilyen piti pl:b@zdmeg vagy rohadj meg vagy anyád vagy apád én túlreagálom minden iet és leállok verekedni egy ilyen miatt?Milyen mentális oka van ennek az előnytelen primitív viselkedésemnek?előre is kössz a választ


2009. márc. 12. 23:16
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
71%
Nem provokálom! Arra akartam rávilágítani, hogy sántít az elmélete. Aki nem tud uralkodni magán, az elmebeteg, annak egy zárt intézetben a helye. Ezek a műagresszív emberek minden esetben alaposan megnézik azért, hogy kit próbálnak meg leverni ha beszól vagy akár mi okból. Én olyat még nem láttam, hogy 5 darab 120 kilós kancigánynak nekimegy valaki mert csúnyán néztek rá a strici bácsik:) Szóval ha az egyértelmű verés vagy késelés lehetőségénél tud uralkodni magán az ember, akkor uralkodjon akkor is ha önmagát tartja nyerőnek. Ez a lényeg. Azt meg már leírtam, hogy le lehet menni olyan sportra, ahol szabályzott keretek közt de mégis nagyon agresszíven, "élethű" keretek között kiélhető a verekedési kényszer vagy agresszivitás. Ezt kell tenni. Túl van bomyolítva kicsit a dolog.
2009. márc. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem írj a modiknak, te nem tudod törölni. Öcsém, te mekkora láma vagy:) Komolyan kezdesz szompatikus lenni, a végén még összehaverkodunk. (persze csak miután lebasztál két pofont:))
2009. márc. 14. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Hali, én írtam tegnap a 85%-os válaszokat (nő vagyok)!

Magamra ismerek benned, és a problémádban. Ugyanilyen szar körülmények között nőttem fel, se anyám, se apám, nagyszülők alkoholisták - mindegy. Bennem is tombolt a düh állandóan, mindig keserű voltam, nem volt családom (igazi), úgy éreztem, senki nem szeret. Az "öngyűlölet" folyományaként most nem lehet gyerekem, legalábbis a tudomány mai állása szerint lelkileg sikerült ennyire taccsra tenni magam, hogy nem tudok teherbe esni. Mondjuk én nem verekedtem soha, vagy ilyesmi, de hasonló érzéseket éltem át, mint amit Te is leírtál.

Azóta azért elgondolkodtam sokmindenen. Hogy csak én változtathatok a dolgaimon, és mivel erős vagyok, ezt meg is tudom tenni. És hogy egy szemétláda ember sem ér annyit, hogy tönkremenjen az idegrendszerem.

Ugyanezt javaslom Neked is, sz@rd le az egészet, jön majd valaki, akit imádni fogsz, és hirtelen elfelejted minden bánatodat.

Én nem ismerlek, de bírlak! A kommentjeid alapján őszinte, egyenes ember vagy, nem ilyen fos, mint aki fentebb is ócsárolt, de gondolom, azóta sem jelentkezett a megadott telefonszámon. Jót nevettem rajta :))

Kitartás! És ne dühöngj, mert csak magadnak ártasz vele.

2009. márc. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a segitségeteket .Igen a telefonszámom ki volt irva de nem kersett fel. Elgondolkodtam azon amit mondtatok és azóta vettem egy stressz labdát is=)sokal könyeb=)e -mailbe zavarna -e ha rátok írnák?
2009. márc. 14. 19:18
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna egyáltalán.
2009. márc. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
46%
15:34 Neked egy kiadós dugás hiányzik, ezt aránylag egyszerűen meg lehet oldani, hacsak nem vagy teljes mértékben gyomorforgató:) Nagyon érdekes megfigyelni, hogy ki, miképpen kreál jelentőséget magának. Van aki állandóan kemény és agresszív, akár egy kilinccsel szemben is:) (ez amúgy elmebetegség) van aki "áldozat" családi háttér, meddőség, blablabla.. Szerintem jöjjetek össze, kiválóan kiegészítenétek egymást, később felléphetnétek a cirkuszban is, mint bohócok:) Amúgy azért javasoltam hogy vetesd le az elérhetőségeidet, mert vannak tényleg nagydarab és primitív emberek, akik tudnak verekedni emberekkel is, nemcsak a kiliccsel és nem kívánom neked, hogy megtaláljon egy ilyen. Én nem bántalak, megkeresni sem foglak, mert sokkal több örömömet lelem az írásaidban. Igazán szórakoztató. Valójában azért, mert szánalmas dehát akkor is jól esik röhögni:)
2009. márc. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekes megfigyelni, hogy ki, miképpen kreál jelentőséget magának<-- ez így van én ép a te bu,ziságodon röhögök.
2009. márc. 15. 01:23
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

A 15:34-es vagyok: megnéztem magam a tükörben, nem vagyok nagyon gyomorforgató, ebben a férjem is megerősített. Hogy mikor, kivel dugok, azt pedig bízd rám, de azért kösz a tippet.

Én is javasolnék valami hasonlót: édesanyáddal próbáld ki, hátha megnyugszol.

Én is csak röhögök rajtad, szánalmas kis p*cs...))

2009. márc. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
utolsónak! nem gondolod, hogy te is elég agresszív és durva vagy? amiket leírtál azt talán elsosorban magadnak tanácsolhatnád!
2009. márc. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
18:17 akinek írsz az szerintem nem durva csak védi magát.sajnos akinek irta azt te már nem láthatod mivel az operátorok törölték a kommentjeit.
2009. márc. 15. 19:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!