Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy neten is...

Miért van az, hogy neten is megtalálnak a mentálisan beteg emberek?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy még az interneten is (fórumokon, blogokon ahova kommenteket írok)megtalálnak a mentálisan beteg emberek??? Olyan, mintha ezeket vonzzanám!


Valamilyen módon kialakul egyfajta csevegés akár fórumon, akár blogkommentek formájában, és hamarosan ki is derül, hogy 5 személyből 4 valamilyen mentális zavarral küzd. Ez a sejtésem, akkor be is igazolódik, amikor a fórumon kívül is elkezdünk levelezni, vagy csetelni.


Az egyik depreszióval küzd, úgy, hogy pszichológushoz is kell járnia, a másikról kiderül, hogy droghoz is van köze, a harmadiknak személyiség zavara van...


Miért találnak meg az ilyen emberek neten? Már szinte, ha valaki új ír privátban, kezdek attól tartani, hogy csak nem egy újabb beteggel van dolgom?!


Most nem arról van szó, hogy valaki csak szomorú, vagy átmenetileg van nehéz időszakban és önkényesen mondja ki magáról, "divatból",hogy ő depressziós. Az említett embereknek a viselkedéséből egyértelműen kitűnik egy idő után, hogy valami nem oké velük, és ez be is igazolódik.


Nem ítélem meg ezeket az embereket, csak azt nem értem, hogy találnak meg ennyien? Mi az, amivel szinte "vonzzom" őket?


2011. jún. 23. 10:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
74%

11:21vagyok


18:14-72%

én csak simán utálom az ilyeneket


18:41-kérdező

ez aztán beteg ember. :D kb az emberek 80%a ilyen a való életben is. ezért szoktam lefixálni mielőtt beszélek valakivel hogy csak beszélgetünk, vagy ha ő nem hajlandó szorosabb kapcsolatra akkor hagyjuk az egészet.

szinte mindenki figyelemre vágyik meg manipulál azért hogy ezt megkapja.


orvosi papír... szerintem ha minden ember elmenne az orovosokhoz, 80%ára rámondanák hogy beteg. köhintesz egyet és máris kolera, kicsit boldogtalan vagy és máris hozzák a zubbonyt.


20:11

"egészség, kultúra, vallás, ezotéria. " :D

főképp az utolsó kettő

ha te ezen csodálkozol akkor veled se oké valami :D

2011. jún. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!