Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Undorodok! Szerintetek normali...

Undorodok! Szerintetek normalis ez az ember?

Figyelt kérdés

van egy oldal: [link]

egyszer olvasgattam itt egy kerdest es valaki belinkelte ezt az oldalt..beleneztem..az elso oldal nem is volt durva(de nem voltam egyedul,meskepp biztos feltem volna)..kivancsiak is voltunk aztan lattam hogy ez a honlap tele van halott meg ossze vissza roncsolt emberekkel! ez beteges!aztan elkezdtuk olvasni a kommenteket..volt egy aranyos lany akihez az volt irva hogy megeroszakoltak..erre irtak a szemet idegbetek emberek hogy en is szurnam stb..ez normalis?sztem nem!aki ilyen honlapot csinal az nem normalis..aki ezt elvezetbol neki..:(tegnap vacsinal eszembe jutottak ezek a kepek es ki kellett szaladjak hanyni..nagyon felkavart..reggel 5kor aludtam el mert ha lehunytam a szemem akkor lattam magamelott ezket az embereket..pedig en sok horrort nezek..de a tudat hogy ezek elo emberek..hihetetlen..csak engem kavar fel ennyire?:(


2011. júl. 11. 16:25
1 2 3 4 5 6
 51/60 A kérdező kommentje:

nem vagyok alszent,devagy..mi a fenenek irsz ha idegesit a kerdesem?ha igazat adok neked valamiben akkor is kotoszkodsz

es nem vagyok alszent engem ne nevezz igy...nem ismersz..de en el tudom kepzelni hogy akik az olyan oldalakat nezegetik azok valami defektek emosok vagy nemtudom..

2011. júl. 12. 20:31
 52/60 anonim ***** válasza:

Pedig az vagy :D itt prédikálsz hogy de abnormális, tuti van valami mániád, amit más abnormálisnak tartana. Sőt idiótának valami miatt. Nem vagyunk egyformák.

Mit kell őket síratni? Meghaltak, több ezer km-el innen.

2011. júl. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 A kérdező kommentje:
nekem annyi maniam van hogy imadom az allatokat es sokat is tartok..ennyi..de meghtehetem mert van turelmem hozzajuk es lehetosegem..de ez meg mindig normalisabb mania es hobbi..az en lelkem nem az teszi boldogga ha kint lehetek veluk stb..azokat meg ha szettrot emberi maradvanyokat latnak..lenyeges a kolonbseg
2011. júl. 12. 20:40
 54/60 anonim ***** válasza:
Figyelj, sajna a világ ilyen lett, a mai fiatalságnak ez a vicces, ez tetszik nekik.... , és ez egyre csak szarabb lesz! Az a baj hogy nem csak egy ilyen oldal van, hanem már ezerszámnyira :/ lesz ez még durvább is ne aggódj!:S
2011. júl. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
az utsó vagyok" sajna vagyunk még páran, érző emberek, akik átgondolják az ilyet, hogy van akinek ez fájhat, de egyre kevesebben. Mint a kommentekből látod, a legtöbben csak magukra gondolnak, nem éreznek semmit, önzők, kapzsik. Ne rágd magad miatta, ezen nem lehet változtatni, a kérdésedre a válasz pedig: TE NEM VAGY A NORMÁLIS mint ahogy én sem, manapság az a normális aki azt írja a kép alá hogy: szúrnám!! sajnálom hogy az igazat írtam le, légy jó! :)
2011. júl. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
Cristine, remélem édes anyád, apád, vagy egy közeli hozzátartózod meghal autóbalesetben, kiloccsant agyvelővel,pont arrajár egy ilyen beteg puruttyás és lefényképezi, felteszi, és olvasod a csini commenteket hogy szurnám, basznám, tömném :) remélem le esett, bár a commentjeidből nekem már leesett, te egy reménytelen, beteg, ribanc vagy!
2011. júl. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 A kérdező kommentje:
Istenek! Köszönöm neked! Végre egy intellingens ember! Kedves utolsó! Örülök hogy te is gondolod! Megpróbálok jó lenni...:) és körültekintő ami a kornyezetem illeti. :) A legjobbakat!
2011. júl. 13. 02:45
 58/60 anonim ***** válasza:
Hogy az "abnormálisok" táborát erősítsem azért meg kell mondanom, hogy ezzel nem okozunk senkinek fájdalmat hogy ilyen képeket nézegetünk és valami vicces megjegyzéssel kommentálunk úgyhogy inkább szidd az állatkínzókat, a terroristákat, sőt még a fáknak is fáj ha kivágják őket úgyhogy legyél természetvédő is, a háborúkért is tüntess meg a szegény etióp gyerekekért, már indulhatsz is egy szépségversenyen ahol minden csaj csak a világbékét szeretné!
2011. júl. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
A sok kockafejűnek, akinek nincs más hobbija, minthogy kommenteket irogasson és ezáltal éljen társasági életet, már csak az tudja őket kizökkenteni a szánalmas kis életükből ha más szerencsétlenségén viccelődik, ezáltal a saját nyomoruk elviselhetővé válik.
2011. júl. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 A kérdező kommentje:
Ez inkább emosokra vagy skin Hess Ekrem vagy Morrison én kikre jellemző, mintsem a kockafejekre:D azok normalisabbak.. Okosak.. Nekem ezt jelenti a kockafej..:) de akik ezt csináljak azok inkább érzelmi fogyatékosok ..
2011. júl. 13. 23:18
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!