Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Undorodok! Szerintetek normali...

Undorodok! Szerintetek normalis ez az ember?

Figyelt kérdés

van egy oldal: [link]

egyszer olvasgattam itt egy kerdest es valaki belinkelte ezt az oldalt..beleneztem..az elso oldal nem is volt durva(de nem voltam egyedul,meskepp biztos feltem volna)..kivancsiak is voltunk aztan lattam hogy ez a honlap tele van halott meg ossze vissza roncsolt emberekkel! ez beteges!aztan elkezdtuk olvasni a kommenteket..volt egy aranyos lany akihez az volt irva hogy megeroszakoltak..erre irtak a szemet idegbetek emberek hogy en is szurnam stb..ez normalis?sztem nem!aki ilyen honlapot csinal az nem normalis..aki ezt elvezetbol neki..:(tegnap vacsinal eszembe jutottak ezek a kepek es ki kellett szaladjak hanyni..nagyon felkavart..reggel 5kor aludtam el mert ha lehunytam a szemem akkor lattam magamelott ezket az embereket..pedig en sok horrort nezek..de a tudat hogy ezek elo emberek..hihetetlen..csak engem kavar fel ennyire?:(


2011. júl. 11. 16:25
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim válasza:
Hűt ha szerinted ez egy a társadalom szempontjából elfogadott, normális dolog, akkor veled is van egy kicsi baj.
2011. júl. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 A kérdező kommentje:
a szado-mazosok azok szerintem perverzek..szajbakakilasrol nem hallottam..de az hogy tiniknek star-posterek vannak a falain az normalis..mert a peldakepeiket szeretik latni..nekem nincs poster a falomon es soha nem is volt..
2011. júl. 12. 20:22
 43/60 anonim ***** válasza:
A szado-mazo miért csak perverzió, miért nem abnormális? Ha ilyen a logikád, akkor ez az oldal is csak egy perverzió.
2011. júl. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 A kérdező kommentje:

jo,legyen igazad: abnormális.

en maskepp fogalmaztam de igy van

2011. júl. 12. 20:25
 45/60 anonim ***** válasza:
Meg egy kérdés: mi a fenének foglalkozol idegen emberekkel? Foglalkozz a környezeteddel és ennyi :D.
2011. júl. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 A kérdező kommentje:
azert mert sajnalom oket es egyutterzek a hozzatartozokkal..en bele tudom kepzelni magam a helyzetukbe...:(
2011. júl. 12. 20:27
 47/60 anonim ***** válasza:
Nevetséges, hogy fél percenként váltogatod a fogalmakat, csak azért mert olyan álszent vagy :D
2011. júl. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:

Kislány, kislány ha így fogsz felnőni nagyon szomorú ember leszel. Meglátsz egy híradót és 1 hétig sírni fogsz utána.

Nem ismered őket, így nem kell őket sajnálni és megsíratni, nah meg hányni tőlük.

2011. júl. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
De kérlek, kedves kérdező, azt értsd már meg, hogy minden ember abnormális, mert nincs norma! Ahány ember, annyi személyiség, hát ti tényleg nem látjátok ezt??? Most akkor utáljuk a melegeket, a zsidókat, és a kínaiakat is, mert más a világnézetük, értékrendjük, ízlésük? Élni és élni hagyni, ne zavarjuk már egymást! Elhiszem, hogy téged felkavarnak bizonyos dolgok, de ez nem ad okot arra, hogy ne értsd meg azokat, akiknek esetleg az tetszik. Ha most sem tudtalak meggyőzni, akkor élj tovább a sötét középkorban.
2011. júl. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel menj el egy hullaházba, és sirasd meg a halottakat.
2011. júl. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!