Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Undorodok! Szerintetek normali...

Undorodok! Szerintetek normalis ez az ember?

Figyelt kérdés

van egy oldal: [link]

egyszer olvasgattam itt egy kerdest es valaki belinkelte ezt az oldalt..beleneztem..az elso oldal nem is volt durva(de nem voltam egyedul,meskepp biztos feltem volna)..kivancsiak is voltunk aztan lattam hogy ez a honlap tele van halott meg ossze vissza roncsolt emberekkel! ez beteges!aztan elkezdtuk olvasni a kommenteket..volt egy aranyos lany akihez az volt irva hogy megeroszakoltak..erre irtak a szemet idegbetek emberek hogy en is szurnam stb..ez normalis?sztem nem!aki ilyen honlapot csinal az nem normalis..aki ezt elvezetbol neki..:(tegnap vacsinal eszembe jutottak ezek a kepek es ki kellett szaladjak hanyni..nagyon felkavart..reggel 5kor aludtam el mert ha lehunytam a szemem akkor lattam magamelott ezket az embereket..pedig en sok horrort nezek..de a tudat hogy ezek elo emberek..hihetetlen..csak engem kavar fel ennyire?:(


2011. júl. 11. 16:25
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
A halál természetes dolog, de igy közzétenni, meg ilyen kommenteket írni, az már sok.. Egy kis tiszteletet lehetne azért mutatni. Múlt hónapban halt meg a Jackass egyik legnagyobb arca (ez egy műsor volt az MTV-n, egy csapat lökött, felnőni nem akaró pasi őrültségeivel), autóbalesetben. Egyes emberek azzal akartak pénzt keresni a baleset után, hogy az E-bay-en eladják a helyszinen üsszegyűjtött roncsdarabokat.. Néha nem értem az embereket.
2011. júl. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
33%
Kedves kérdező, visszább lehet venni a fröcsögésből, más még nem lesz aberrált attól, hogy végig tudja nézni, amitől te hánysz.
2011. júl. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:

Abberáltak? Akkor az orvosok is mind azok? Szerinted ők milyen képeket látnak.

Én már voltam boncoláson, életem egyik legnagyobb élménye volt. Teljesen természetes dolog.

2011. júl. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
29%
Amúgyis mit érdekel ez téged, hogy ki hova mit írogat? Ha nem tetszik, ne olvasd el, ennyi az egész. Menjél csillámpónit nézni, az biztos nem undorító.
2011. júl. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:

Gondolj bele egyszer komolyan, hogy ennyi rettenetes szörnyűség van a világon, hogy ilyesmi tényleg megeshet, hogy mi a magasabb értelme a gondolataidnak, a létezésnek, ha egy pillanat alatt lehet bárkiből egy olyan méltóságát vesztett valami, amit a betett képek ábrázolnak.

Egyszer megráz, de nagyon, aztán megérted, miért van, hogy az oldalon minden hozzászólás hasonló baromság. Védekezés. Az oda kommentelők nem beteg emberek, csak nehéz elfogadni, hogy ezek a dolgok tényleg VANNAK, és valahogy fel kell dolgozni, amit látnak. Valószínűsítem, hogy a kommentek 99%-át nem röhögve írták.

2011. júl. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 A kérdező kommentje:

Christine! szerintem az korboncnokok nem azert valasztjak ezt a szakmat mert elveznek belekben turkalni..lehet hogy csak szeretnenek a hozzatartozokon segiteni azzal,hogy megfejtik szeretteik halalanak okat..erre gondoltal?

de biztosan olyan korboncnok is van aki nem erre a szakmara vagyott..de igy alakult...tudod hogy van..valakinek ezt is kell csinalni..

2011. júl. 11. 19:26
 17/60 anonim ***** válasza:
Szerintem aki nem bírja, az ne nézze. Ez nem egy plakát az utcán, amit akárhova mész meglátsz. Ha úgy kiaggatnák, azt mondanám szedjék le. De egy URL címre nem tudsz véletlenül rámenni, szóval ha akarod, nézed, ha nem, nem. Ezen a logikán haladva az én értékrendem szerint nem bűn ilyen oldalakon halott emberek képét közzétenni, mert senkinek sem kötelessége a képeket megtekinteni.
2011. júl. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
Ismersz korboncokat? :) ÉN igen, sokat. Mindegyik imádja, alig várta hogy ne csak elméletben, hanem gyakorlatban is végezhessék, élvezik.
2011. júl. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
35%
Kedves Kérdező!Szerintem is undorító.Láttam az oldalt.Nem teljesen épelméjű aki ezt élvezi.Fúúúúúúúúúúúúúj!
2011. júl. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
95%

Ezek az emberek vajon hozzájárultak, hogy nézegessék a holttestüket?

Szerintem ez az oldal a halottak meggyalázása. Valakit otthon siratnak, más meg azon riheg-röhög hogy hogyan loccsant szét a feje. Az ilyen emberek a komolytalanok és nem azok, akik megdöbbennek a látványtól.

A halál természetes dolog, de nézegetni a holttestet nem az. A holttestet el kell temetni.

A boncmesterek meg egy egészen más téma. Ők a munkájukat végzik, közlik a hozzátartózókkal, hogy miért halt meg a szerettük.

2011. júl. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!