Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez lehet-e pánikroham? Ha...

Ez lehet-e pánikroham? Ha nem, akkor mi?

Figyelt kérdés
Féllek elmenni bizonyos helyekre ,jelen pillanatban étterembe,mennyegzőre,mert úgy érzem,hogy ott rám jön a hányinger,gyorsabb szívdobogás,szédülés,és attól rettegek,hogy ossze fogok tóle esni...Voltam orvosnál,és azt mondta,hogy semmien szivbetegsegem nincs,csak a fejemben van a gond.Elfelejtettem,hogy pl ma féltem elmenni fodrászhoz,mivel féltem,hogy ott is ez be fog kovetkezni,es gyenge szinten be is kovetkezett.És attól is fellek,hogy a kozeljövőben nem vállalhatok olyan munkát,ahol veszelyeztethetnk ezek a tunetek...SEGITSEG!MI EZEKRE A GYOGYMOD!?TABLETTÁK?SEGITSETEK RAJTAM CSAK 14 ÉVES GYERMEK VAGYOK!ELOTTEM AZ ELET,ES NEM AKAROK ILYEN PROBLEMAKKAL KUSZKODNI!
2011. júl. 22. 19:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
E-mail cím nem jó?
2011. júl. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
de igen..ez a valodi e mailem: zenesz97@gmail.com
2011. júl. 22. 21:05
 13/14 anonim ***** válasza:
Írtam
2011. júl. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Anna119 válasza:

Szia. Nekem is voltak hasonló problémáim. Nekem egy bizonyos személy váltotta ki. Rosszulé lettem tömegbe, vagy haveszélybe éreztem amgam, pedig nem volt semmi okom rá. Légszomj, szívdobogás, halálfélelem.

Pszichológussal megbeszéltem, rájöttünk az okára, aztán tudatosan leküzdöttem.

Pl: emlékeztettem amgam arra, h fél évvel ezelőtt ez a pár ember nem ártott neekm semmit, most mért tenné, biztonságban vagyok, egyebek.


Stresszhejzetben még van hogy előjön, de már egyre ritkábban.

2011. júl. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!