Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan hozhatnám magam rendbe...

Hogyan hozhatnám magam rendbe mentálisan?

Figyelt kérdés
Már régóta nincs önbecsülésem, következésképpen önbizalmam sincs. Ha ez nem lenne elég,a folytonos negatív hozzáállsáommal minden pozitív tulajdonságomat kiöltem magamból.
2011. szept. 16. 13:50
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

én amolyan gyógyulóban lévő depressziós (meg miegyébmás) vagyok ergo sejtem mit érez.

volt mikor én is fogtam egy üveg vodkát és berúgtam stb

de akkor is tenni kell valamit, bármit, bármi hasznosat, értelmeset, mert attól magad is annak fogod érezni, nálam ez működik :)

2011. szept. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Majd kialakul.
2011. szept. 16. 15:32
 23/37 A kérdező kommentje:
Mostanában az angol nyelvtudáésomat gyarapítom. De nem érzem értelmesnek.
2011. szept. 16. 15:48
 24/37 anonim ***** válasza:

"Amúgy sajnos ez a társadalom hibája is szerintem ami velünk van. "

Persze, magyar mentalitás, hogy ahelyett, hogy tennénk magunkért, a társadalomért valamit inkább felelősöket keresünk és mást hibáztatunk!! Ebből kéne kigyógyulni!

(Nem kioktatás, én is hasonló cipőben járok)

2011. szept. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Nem rossz oldal, szerintem nézd meg. Bár ez már személyes tanács adás. De nekem bevált:) lelkigondok.hu
2011. szept. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

"Persze, magyar mentalitás, hogy ahelyett, hogy tennénk magunkért, a társadalomért valamit inkább felelősöket keresünk és mást hibáztatunk!! Ebből kéne kigyógyulni!

(Nem kioktatás, én is hasonló cipőben járok)"


Au!

2011. szept. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Megnézetm az oldat. Jó,csak fizetős.:S
2011. szept. 19. 12:21
 28/37 anonim válasza:

Környezetváltozás!!!Nekem az segít, új emberek, csak arra figyelj, akik rád is figyelnek, és magadra.Neked is egy jó kis külföldi munka tenne jót, a magyarok nagyon negatívak!Kimehetnél egy évre...utazz és sportolj(csak fuss pl,mindig tűzz ki új célt, de előtte melegíts be!!),akkor lesz témád, nem leszel unalmas és érdeklődni fognak az emberek,mert lesz miről.Én rájöttem ezért volt kevés önbizalmam, mert burokban éltem,nem volt miről beszéljek...és hanyagolom az idős megkeseredett embereket is, akár a szüleim...ez van, ne vigyük tovább.

30/N

2011. szept. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Megpróbálhatom. Hogy sikerül-e,nem tudom. Majd kiderül. Bár mostanság rajzolgatok. Neincs hozzá tehetségem,de ez nem akadályoz engem abban,hogy alkossak.
2011. szept. 19. 16:11
 30/37 anonim ***** válasza:
kérdező milyen típusú lányok tetszenek ? :)
2011. szept. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!