Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan hozhatnám magam rendbe...

Hogyan hozhatnám magam rendbe mentálisan?

Figyelt kérdés
Már régóta nincs önbecsülésem, következésképpen önbizalmam sincs. Ha ez nem lenne elég,a folytonos negatív hozzáállsáommal minden pozitív tulajdonságomat kiöltem magamból.
2011. szept. 16. 13:50
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Tedd ki magad olyan helyzeteknek, amik kockázatosak, nehezek. Győzd le az akadályokat. Ez meghozza az önbizalmadat. Ne menj biztosra. Kockáztass. Bátraké a szerencse. Utazz. Minden nap csinálj valami olyat, amitől félsz. Ez megerősít majd. Amúgy egy pszichológus is sokat tudna segíteni, ebben biztos vagyok.
2011. szept. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Paleolit diéta, mozgás. Omega 3, multivitamin.
2011. szept. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Kösz,ki fogom próbálni.
2011. szept. 20. 15:39
 34/37 Doruss ***** válasza:
Mozdulj ki!! Én sem vagyok mentálisan teljesen rendben. De nekem az segít, ha kimozdulok, elmegyek valahova barátokkal, ha meg egyedül vagyok (olyankor nagyon magamba tudok zuhanni), célokat tűzök ki magam elé, pl. készítek magamnak egy edzéstervet, és eljárok sportolni, vagy keresek valamit, amit szívesen csinálok. Találj valami hobbit, a lényeg, hogy legyen valami célod a hétköznapokban. Tudom, hogy nehéz elkezdeni, nehéz rászánni magad, de a legjobb mód arra, hogy legyőzd a félelmeidet, az az, hogy szembenézel velük. Meglátod, nem lesz semmi baj ;)
2011. szept. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Majd igyekszem.:S
2011. szept. 23. 15:15
 36/37 anonim ***** válasza:
Eltelt 4 év a kérdés kiírása óta. Mik a fejlemények kérdező?
2015. dec. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Alakulok. Azóta volt néhány hullámvölgy,de már haladok (ki tudja,hanyadik már ez).
2015. dec. 17. 21:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!