Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan hozhatnám magam rendbe...

Hogyan hozhatnám magam rendbe mentálisan?

Figyelt kérdés
Már régóta nincs önbecsülésem, következésképpen önbizalmam sincs. Ha ez nem lenne elég,a folytonos negatív hozzáállsáommal minden pozitív tulajdonságomat kiöltem magamból.
2011. szept. 16. 13:50
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Tanulok. Még egy évem van hátra,utána megyek dolgozni.
2011. szept. 16. 14:47
 12/37 A kérdező kommentje:
Nincs barátnőm régóta,érthető okoból. Mindennap eszembe jut. Attól félek,hogy bele fogok örűlni a magányba.
2011. szept. 16. 14:56
 13/37 anonim ***** válasza:
és nincs olyan nő ,aki mondjuk tetszik vagy felkelti az érdeklődésedet?Csak mondjuk nem akarsz felé nyitni?
2011. szept. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

Olyan éppen van mindig,de

- vagy van barátja,

- vagy nem kellek neki


Tudtommal nem jövök be senkinek.

2011. szept. 16. 15:04
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

már bocs, de ha te magad nem szereted, akkor más hogy szeretne?

mindenképp változtatnod kell/ene


"Ha el is megyek valahova,veszek egy üveg bort,aztán leiszom magam egy parkban."

Tudtad, hogy a depressziósok csinálják ezt? A következő lépcső az öngyilkosság lesz vagy mi? Mért nem lépsz? Magától semmi nem változik....

2011. szept. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Már próbáltam a neten,facen jelöltem csajokat,meg társkeresőn is próbáltam. Semmi!!! Az önygilkosságot próbáltam,nem jött össze. Még az sem sikerült.
2011. szept. 16. 15:08
 17/37 A kérdező kommentje:
Mégis mit kéne magamon szeretnem?
2011. szept. 16. 15:08
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

"Tudtad, hogy a depressziósok csinálják ezt? A következő lépcső az öngyilkosság lesz vagy mi? Mért nem lépsz? Magától semmi nem változik...."


De ezek szerint te nem vagy ebben a helyzetben,mint a kérdező, szóval nem tudod mit érezhet ilyenkor.

Így könnyű jó tanácsokat osztogatni meg leoltani a másikat.

2011. szept. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

én igazából azért nem írtam eddig tanácsot,mert nekem is vannak ilyen érzéseim,és magam sem tudom igazán ezt megváltoztatni.Mert nem könnyű!!Talán többet kéne társaságba járnunk,másokkal beszélni,ismerkedni.

De tudom mondani könnyebb mint így tenni.

2011. szept. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Majd lesz valahogy.
2011. szept. 16. 15:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!