Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan személy akinek...

Van itt olyan személy akinek nem "használt" a pszichológus?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 18:12
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
A másik személy nem szakember, hanem egy pap. És nem fizetek neki, természetesen. :) Igaz, tanult pszichológiát, de sokszor mondta régebben, hogy ez nem olyan szintű, hogy az én mélyre ásott gondjaim a felszínre hozza. Sokszor rákérdeztem, hogy mit szeretne, hogy otthagyjam-e, mert sokszor én is éreztem, hogy elküldene, csak nem teheti meg, de ilyenkor mindig azt mondta, hogy "nem ezt egyáltalán nem szeretném." És tudom mikor mondd igazat, lassan már 4, és fél éve ismerem körülbelül. Már nagyjából mindenki próbál lebeszélni arról, hogy hozzá járjak, de muszáj, mert ha ő nem lenne, valószínűleg már én sem ..
2012. júl. 14. 13:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!