Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek a dolgok normálisak?...

Ezek a dolgok normálisak? Szinte mindenki azt mondja rám hogy "beteg" vagyok meg pszichopata és hasonló jelzőket..

Figyelt kérdés

Szinte mindenki azt mondja rám hogy "beteg" vagyok meg pszihopata és hasonló jelzőket ezeket azért mert szeretem a boncolásokat (boncmester akarok lenni már évek óta) sokszor volt h egeret vagy patkányt boncoltam csak úgy. Nyúzni is szeretem szoktam különböző dolgokat készíteni bőrből de egy patkányom koponyája és szíve is megvan persze megfelelően tárolva. Az emberek nagyon könnyen feltudnak idegesíteni akár csak azzal is hogy nem úgy szól vissza ahogy az nekem tetszene sok balhé volt már belőle sokszor rántottam kést de mindig lefogtak de volt hogy egy macskát szúrtam le mert felidegesített de nem tudom már hogy konkrétan mivel akkor láttam értelmét (mindig hordok magamnál legalább 1 bicskát mert mindig jó lehet valamire főleg ha megtámadnak de sokan ezt nem értik meg). Az életről és a világról alkotott véleményemet sokszor kifejtem az embereknek ilyenkor megértik nagyjából a gondolataimat de a gyilkossággal nem értenek egyet. Katonának is nagyon szívesen elmennék de büntetett előélettel nem tehetem meg. Pszihológusnál voltam ő annyit mondott hogy sajátos az értékrendem és a világnézetem nem javasolt semmi változtatást se.

Szerintetek tényleg van valamilyen mentális problémám vagy normális?


Ui.: Senki ne írjon olyat hogy állatkínzó vagyok mert nem kínzok állatokat. A megölésüket nem élvezem (bár bevallom régebben volt olyan is hogy azért csináltam) hanem valamilyen céllal teszem meg.


Ui.2: Remélem érthetően ragadtam ki pár dolgot és ebből tudtok véleményt alkotni. És nem azért van mert hogy unatkozok mert van barátnőm akivel lefoglalom magam.


2009. máj. 12. 20:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Te feltettél egy kérdést, mi néhányan válaszoltunk rá, de feleslegesen, mert nem választ vártál, hanem vitát próbáltál provokálni. Ha úgyis a magad igazát hajtogatod, akkor nem kell véleményt kérni, hanem keress olyan fórumot, ahol hasonszőrűekkel elemezgethetitek a te furcsa beállítottságodat. De hát mégsem várhattad, hogy itt majd mindenki tapsolni fog neked az általad leírtakért...
2009. máj. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 ceri ***** válasza:
81%

Te egy öntörvényű, antiszociális ember vagy.

Honnan veszed a bátorságot, hogy te döntsd el, másokról ( legyen akár egy állat ) , hogy van-e értelme az életének ?

Istennek képzeled magad?

Elhelyezted magad a középpontban és azt hiszed, hogy minden körülötted forog. Ez az "elkényeztetett hülyegyerekek" tulajdonsága. Te ugyanolyan porszem vagy a világban mint bárki más akinek az életéről te akarsz dönteni.

Az embereknek az életük épp ugy a sajátjuk, mint az órájuk, fogkeféjük vagy az autójuk, azzal a különbséggel, hogy abból csak 1 van és pótolhatatlan. Ez nem egy számítógépes játék..

Lefogadom, hogy olyan családban nőttél fel, ahol mindent megkaptál amit akartál, de a lelkeddel nem törődtek.

Odafigyelést, igazi szeretetet nem kaptál.

Én minden élet ok nélküli kioltását a legmélyebben elítélek. Egy szúnyogot sem bántok ha ő nem bánt engem.

2009. máj. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

"Mit változtat a tényeken ha okot keresnek rá? Semmit!"

A tényen nem változtat (nem fog feltámadni a halott), de pl. az ember közérzetén mondjuk igen (na, persze nem a tiéden, gondolom).

Egyébként ha ennyire minden mindegy, akkor miért pont a gyilkolással jöttél elő? Miért nem mondjuk a út közepére szarással? Azt sem sokan kultiválnák szerintem.

Azt hiszem, a korod megtudakolásával kellett volna kezdenem... Picit az az érzésem, hogy ezzel a témával csak lázadozni akarsz, meg más véleményen lenni, mert állandóan azzal jössz, hogy a társadalomban elfogadott nézeteket hangoztatjuk erről a dologról. Inkább menj azt rúgj szét egy kukát! Vagy ne.

Előtte azért még pár észrevétel:


"...ő se lesz különb tehát milyen alapon ítéli ezt el?"

A tényeket tekintve nem lesz különb, mert ölt, de nem minden fekete vagy fehér! Olyan alapon ítéli el, hogy ő csak úgy pl. heccből nem csinálna ilyet. De mondom, nem minden fekete vagy fehér.


Az 'anyádnak hogy esne' témával kapcsolatban pedig te írtad először, hogy: "miért ne lehetne megölni bárkit hogyha úgyse árt ez a világnak", és én csak erre hoztam aztán egy példát, hogyha téged megölnének, anyukádnak is biztos ártana azzal az elkövető.

Az, hogy a gyilkos nem gondolna anyukádra, meg azokra akiknek fontos lehetsz, nem is értem, hogy jutott eszedbe, mert semmi köze ahhoz, amit írtam. Aki téged megtámadna, valóban leszarná, hogy mit szólna szegény anyukád, de a lényegen, hogy rossz lenne mutterodnak, nem változtatna, de mondom, nem is értem, hogy jutott ez arról a mondatomról eszedbe...


"Egoista fasz"...? Itt az előttem hozzászólónak is az jön le az írásodból, ami nekem, hogy istennek képzeled magad, nem érdekel senki más és te vagy a világ közepe... vagyis egy "egoista fasz"... De az hogy lehet egoista aki szerint nem ér semmit az élet és nincs is célja? Ráadásul írod, hogy fölösleges ennyire túlfilozofálni az egészet. Aha... Akkor miért teszed?

A gondolkodásod tele van önellentmondással és hülyeségekkel, úgyhogy inkább tényleg ne filózz ezeken a dolgokon, de már ezt is írtam.

Csá!

2009. máj. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy megöltél egy macskát, pusztán mert felidegesített nem normális dolog. Ölni csak abban az esetben szabad ha a létfenntartás a cél. (élelem szerzés, önvédelem)

Ez nem az emberi társadalomból fakad hanem az ÁLLATVILÁGBÓL!


Nemveszed észre magadon, de te vagy az aki folyamatosan próbál magyaráztot adni arra, hogy miért lehet ölni, és magyarázod be magadnak hogy minden magyarázat hülyeség.


A vérbosszút is ugyanúgy bünteti a törvény, tehát az sem társadalmilag elfogadott dolog.


Az hogy rádudálsz valakire az utcán az egy dolog, attól az anyjának még nem lessz rosszabb, nem fog megváltozni az élete. Nem hasonló dolgok között akarsz párhuzamot vonni, tehát nincs értelme ennek a magyarázatodnak.


Az pedig hogy többször is kést rántottál más emberekre az bűntény. Gyilkossági kísérlet, Életveszélyes fenyegetés stb. attól függően hogy mennyire vagy szimpatikus az ügyésznek.


Végeredményben te vagy az aki túl sokat filozofál, és folyamatosan magyarázza magának hogy igenis lehet ölni.

2009. máj. 21. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

értékrend... addig nem teljes, amíg mindent bele nem tudsz foglalni, ami csak létezik. Érdekes a halál, a halott test, a fizikai forma. De mi az, ami ezt létrehozza? Kutattad már az Életet hasonló intenzitással?


Olyan csodálatos, és haláltalan!

Ügyesnek hiszed magad, mert nem félsz a haláltól. Pedig csak átestél a ló túloldalára, szembeszegültél az általános halálfélelemmel. A lényeg éppen a kettő közt van. Az egyensúlyban. Beleavatkozhatsz, az egyensúly akkor is azonnal helyreállítja magát. Csak idelentről kicsiny emberelmével nem foghatjuk ezt fel, ahhoz tágulnunk kell a végtelenségbe.

2009. máj. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Vicces ez az dolog hogy szerinted az állatvilágból való. Szóval akkor szerinted az ember egy felsőbbrendű lény aki megteheti azt hogy neki saját törvényei legyen mert mindenható mert van egy fasza civilizációja? Kicsit vicces.


Az utolsó válaszolóval egyetértek tudom hogy mennyire szép az élet de nem egy habcsók. Az egyensúly mindig arról szólt hogy kellenek lennie "szélsőségeknek" is tehát "jónak és rossznak" mert különben felborulni az általad is említett egyensúly.


Az ember egoista lény alapvetően és mindenki felsőbbrendűnek hiszi magát a többieknél miért lennék én ezzel másképp? Erre a legegyszerűbb példa a "rossz mindig csak másokkal történhet velem nem" mentalitás.

2009. máj. 24. 22:08
 17/23 capslock válasza:
Grtaulálok! Te aztán tényleg egy idióta f.asz vagy! Tudod mit csinálnék én az ilyennel? Pfff...Inkább le sem írom!Hány éves vagy? Mert az értelmi szinted szerintem már rég mínuszban van,valahol a béka segge alatt.
2009. júl. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Hát akkor én egy bizonyos céllal mondjuk élve megnyúználak. Gondolom, élveznéd,nem????
2009. júl. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
51%
te pasi avgy vagy lány és hány éves?gratulálok a boncoláshoz,nyuzáshoz elég jó gusztusod van.nem mindenkinek lenne ehhez bele,én undorodok az ilyesmitől.nem lehet,hogy agressziv vagy egy kicsit,mekkora darab ember vagy?
2009. aug. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez abszolút beteg, amit leírtál, és ha ez még kérdés számodra hogy normális-e, akkor biztos, h vmi nincs rendben.És igen, azt írom , hogy állatkínzó vagy, mert amint leírtad,állatokat öldöstél/öldösöl, ez nem kellemes nekik, hanem kín = állatkínzás.Főleg ha még élvezted is, akkor is ha csak régen.Állatkínzó vagy.
2009. aug. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!