Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek a dolgok normálisak?...

Ezek a dolgok normálisak? Szinte mindenki azt mondja rám hogy "beteg" vagyok meg pszichopata és hasonló jelzőket..

Figyelt kérdés

Szinte mindenki azt mondja rám hogy "beteg" vagyok meg pszihopata és hasonló jelzőket ezeket azért mert szeretem a boncolásokat (boncmester akarok lenni már évek óta) sokszor volt h egeret vagy patkányt boncoltam csak úgy. Nyúzni is szeretem szoktam különböző dolgokat készíteni bőrből de egy patkányom koponyája és szíve is megvan persze megfelelően tárolva. Az emberek nagyon könnyen feltudnak idegesíteni akár csak azzal is hogy nem úgy szól vissza ahogy az nekem tetszene sok balhé volt már belőle sokszor rántottam kést de mindig lefogtak de volt hogy egy macskát szúrtam le mert felidegesített de nem tudom már hogy konkrétan mivel akkor láttam értelmét (mindig hordok magamnál legalább 1 bicskát mert mindig jó lehet valamire főleg ha megtámadnak de sokan ezt nem értik meg). Az életről és a világról alkotott véleményemet sokszor kifejtem az embereknek ilyenkor megértik nagyjából a gondolataimat de a gyilkossággal nem értenek egyet. Katonának is nagyon szívesen elmennék de büntetett előélettel nem tehetem meg. Pszihológusnál voltam ő annyit mondott hogy sajátos az értékrendem és a világnézetem nem javasolt semmi változtatást se.

Szerintetek tényleg van valamilyen mentális problémám vagy normális?


Ui.: Senki ne írjon olyat hogy állatkínzó vagyok mert nem kínzok állatokat. A megölésüket nem élvezem (bár bevallom régebben volt olyan is hogy azért csináltam) hanem valamilyen céllal teszem meg.


Ui.2: Remélem érthetően ragadtam ki pár dolgot és ebből tudtok véleményt alkotni. És nem azért van mert hogy unatkozok mert van barátnőm akivel lefoglalom magam.


2009. máj. 12. 20:17
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Szerintem nincs veled semmi baj, én is hasonlóan állok a dolgokhoz és engem sem értenek meg. Talán szélsőségesebb vagy és kevésbé toleráns, mint amit ezek a csupasz majmok elvárnának, de szerintem ez még nem probléma, sőt kifejezetten hasznos. Kést hordani is az. ^^
2010. jan. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Beteg vagy és pszichopata és a gondolkodásod is egy káosz... (az előttem levők nagyon jól leírták, miért)

Hogy érdeklődsz a boncolások iránt, az nem baj, boncmesterekre szükség van, de minden más, amit írtál, nagyon aggasztó.

A társadalom is rossz és beteg sok mindenben, de pont abban nem, hogy elítéli ártatlan lények random gyilkolászását.

2010. aug. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Te milyen jogon tudod megítélni más életét? Lehet hogy neked nem ér semmit,de neked nincs jogod felülbírálni más életet,csak azért mert neked semmit sem ér,másnak pedig lehet hogy van értelme.

. A féltékenység sugárzik a szövegedből,azért mert másnak van,neked nincs. De emiatt nincs jogod megítélni, méginkább nem megölni egy embertársad.

Azt ajánlom keress fel egy híresebb orvost,mert téged veszélyes emberek közé engedni.

2014. máj. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!