Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elrontottam az életem, mostmár...

Elrontottam az életem, mostmár az öngyilkosság megengedett nem?

Figyelt kérdés

Nagyon egyszerű a dolog:Pár osztálytársammal egy buli után egy közepes méretű petárdát terveztünk robbantani. Az elején nem gyulladt be mert egy rossz gyújtó volt nálunk(egyikünk se dohányzik). Az egyik ember bement a boltba és vett gyufát,majd a bolt előtt az a hülye meggyújtotta és eldobta. Elég nagyon szólt,bárcsak,BÁRCSAK besült volna,de nem tette.


Utána szaladtunk egy kicsit majd sétáltunk haza.

A távolban szirénát hallottunk.Biztos,hogy a rendőrséget hívták ki.

Biztosan láttak minket,elkapnak és megbüntetnek.

Tudom,én csesztem el,az idő kerekét hatszor visszapörgetném,hogy ne lennék ott de késő bánat eb gondolat nemde?

Egy bírságot a szüleim nem bírnának ki és a suliba is biztos lenne zűr belőle(az iskola melletti boltnál volt az eset.)

Emberek ugye az ilyen esetbe már megengedett az öngyilkosság?

Én ezt nem bírnám ki,biztosan elkapnak,a rendőrség biztosan nyomoz,én már ezt az éjszakát se birom ki.

Véget kell vetnem ennek,mert ezt nagyon szépen elcsesztem.

Nem is tudom,hogy ez kérdés-e vagy se,már nem tudok semmit!

Meg fogok halni vagy e miatt,vagy a saját kezem által....

Nem tudom mit tegyek...


2011. dec. 15. 19:28
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Szabó Lőrinc: Piszkosságok


Sokszor elszörnyedek magamtól,

hogy egy-egy rossz óra alatt

mi minden megfordul fejemben,

mennyi förtelmes gondolat;


s ha visszanézek tíz-húsz évre,

bűnökre - mennyi tévedés! -

majdnem revolvert ad kezembe

a kései szégyenkezés.


És lassan mégis belenyugszom:

Ilyen voltam, hát mit tegyek?

Akárhogy bánom is ma ezt, azt,

megváltoztatni nem lehet.


És ez a megváltoztathatatlan,

amit most már vállalni kell,

azzal vezekeltet a rosszért,

hogy sohase felejtem el;


de vigasztal is, jóra oktat:

szeretni, ami emberi -

piszkosságaimból tanultam

másoknak megbocsátani.

2011. dec. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
32%
akkor öld meg magad!!
2011. dec. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
csak a hisztit fejezd már be
2011. dec. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Az öngyilkosságon még scsak ne is gondolkozz!!! Ha annyira félsz, mondd el a szüleidnek, és max. megbüntetnek. És ennyiért nem adnak börtönt... És miért kerülnél gettóba?! Amúgy hány éves vagy?
2011. dec. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem másért mentek? Esténkét is kapnak bejelentést és 1 perc alatt nehéz odaérni!
2011. dec. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Vond le a tanulságot, és kerüld a balhét, legfeljebb, ha kiderül, hogy te is ott voltál, legfeljebb kapsz egy ejnye ejnyét, és a szüleid valami büntit kapnak, aztán otthon kiporolnak egy kicsit.Az öngyilkosságot felejtsd el, nagyobb disznóságért se lettek öngyilkosak.
2011. dec. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Hülye gyerek!!! Tagadd le mást nem tehetsz.Ha már elmentél és nem tetten érés volt ,,,b@szhatják a rendőrök,,Ugyan már.

Ki látta? Szembesítés,,És? Te meg letagadod nem tesznek semmit ha azt mondod,hogy nem te voltál és nem is tudod miről beszélnek.ENNYI!!

2011. dec. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Ahogy olvasom a válaszokat, azt szűröm le, hogy az "össznépi ítélet" alapján még nem kaptál felhatalmazást arra, hogy öngyilkos légy. Ennyiért még nem.

Vagyis élnek kell még, és vagy további, ennél sokkal nagyobb disznóságokat kell elkövetned ahhoz, engedélyt kapjál rá, vagy:

igyekszel a továbbiakban sokkal megfontoltabb, előrelátóbb lenni, és akkor majd soha az életben nem fogod magad mégegyszer olyan sz@rul érezni mint most. :))


Mond el a mamáéknak (tudjanak róla), mond el, hogy most ez miatt milyen rosszul érzed magad. És fátylat rá. Készülj a karácsonyra, és kerüld el messzire azt a társaságot, amelynek tagja voltál, amikor ez történt.

2011. dec. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Igen, dolgozik benned a bűntudat és a lelkiismeret, ez a legnagyobb büntetés amit ezért kaphattál. Nem kell rendőrség, bünteted te szépen magad. Egyébként nagyon gyenge jellem vagy, aki nem vállalja a tetteiért a következményeket.
2011. dec. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
szerintem te durván paranoid vagy és menj el pszichológushoz :D de nehogy emiatt öngyi legyél már ! a rendőrök le sem fogják sz@rni nap mint nap találkoznak ilyennel
2011. dec. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!