Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elrontottam az életem, mostmár...

Elrontottam az életem, mostmár az öngyilkosság megengedett nem?

Figyelt kérdés

Nagyon egyszerű a dolog:Pár osztálytársammal egy buli után egy közepes méretű petárdát terveztünk robbantani. Az elején nem gyulladt be mert egy rossz gyújtó volt nálunk(egyikünk se dohányzik). Az egyik ember bement a boltba és vett gyufát,majd a bolt előtt az a hülye meggyújtotta és eldobta. Elég nagyon szólt,bárcsak,BÁRCSAK besült volna,de nem tette.


Utána szaladtunk egy kicsit majd sétáltunk haza.

A távolban szirénát hallottunk.Biztos,hogy a rendőrséget hívták ki.

Biztosan láttak minket,elkapnak és megbüntetnek.

Tudom,én csesztem el,az idő kerekét hatszor visszapörgetném,hogy ne lennék ott de késő bánat eb gondolat nemde?

Egy bírságot a szüleim nem bírnának ki és a suliba is biztos lenne zűr belőle(az iskola melletti boltnál volt az eset.)

Emberek ugye az ilyen esetbe már megengedett az öngyilkosság?

Én ezt nem bírnám ki,biztosan elkapnak,a rendőrség biztosan nyomoz,én már ezt az éjszakát se birom ki.

Véget kell vetnem ennek,mert ezt nagyon szépen elcsesztem.

Nem is tudom,hogy ez kérdés-e vagy se,már nem tudok semmit!

Meg fogok halni vagy e miatt,vagy a saját kezem által....

Nem tudom mit tegyek...


2011. dec. 15. 19:28
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
A családodra gondolj, hogy mi lenne velük ha öngyilkos lennél, szerinte4m abba belerokkannának. Nagyobb bűn lenne tönkretenni a családodat, mint maga a petárdázás, amúgy a rendőrök nem foglalkoznak ilyenekkel, a szirénázás más téma volt, nem összehozható a petárda robbantással!
2011. dec. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Eddig is megengedett volt. - amúgy figyelj ide, a rendőrségi ügyeknek is van vége, ha el is kapnak, még fiatal vagy nem fognak megölni, vagy lebörtönözni főleg ha bűnbánást tanusítasz, mert ahogy látom már megbántad. A szüleid meg ki fogják bírni, a szülőknek az a dolga is. Az tuti hogy lesz büntetés, na de szerintem nem akkora, hogy meg kelljen emiatt ölnöd magad. Lesz még ennél súlyosabb problémád is, de mosolygósabb időszakod is, úgyhogy nehogy bántani merd magad, mert a túlvilágon s***be rúglak!!!!

ú

2011. dec. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
ja és még valami, a szülők szerintem ha választhatnának, inkább a bíróságot választanák, mint azt, hogy gyermekük öngyilkosságáról kapjanak hírt.
2011. dec. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nem te gyújtottad meg, és dobtad el, úgyhogy nyugi. Nem lesz semmi baj. Különben is van a rendőröknek elég dolguk. Ha nem sérült meg senki, nem foglalkoznak vele. Legközelebb legyetek körültekintőbbek.
2011. dec. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
egy kib*szott petárdáért nem lesz semmi
2011. dec. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Nekünk a rendőr mondta,hogy ha most fellőnél egy "C"kategóriás rakétát,és nem épp előtted menne el a rendőrautó,nem foglalkoznának vele,mert

-1.Nem tudják bizonyítani.

-2.Elég más bajuk van.

-3.Nem történt sérülés.(gondolom nem autó alá dobtátok,vagy gyalogosok közé)


Off:

Nem minden szülő választaná a büntetés meg a gyereke közül a gyerekét.Engem ki is nyírt volna apám,ha büntetést kapnak miattam.Ő meg havonta egyszer törte le a tükröt a kocsiról,elütötte a motort,stb.De nem baj,Isten nem ver bottal!


On:

Felejtsd el!Később megbánnád!

2011. dec. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!