Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan lány, aki...

Van itt olyan lány, aki antidepresszánst szed?

Figyelt kérdés
Vagy hangulat ingadozásai vannak, esetleg emiatt nehezebben ismerkedik. Én fiú vagyok, nekem is felírtak, de egyelőre nem szedek gyógyszert.
2012. jan. 7. 11:29
1 2
 11/13 anonim válasza:
73%
Na most. Én szedek antidepresszánst és úgy gondolom van olyan élethelyzet amikor már egy szerető közeg nem elég. Én depresszióra és pánikbetegségre és komoly fizikai tünetek miatt kaptam SSRI-t. Két hónapja szedem, mellette pszichoterápia,és nagyon sokat javult az állapotom. Szerintem ha az orvos azt ítélte meg, hogy szedd akkor szedd is.. Igaz, hogy rengeteg a mellékhatása én is nagyon sokat szenvedtem vele az első hetekben de a 4. hét végére szinte minden mellékhatás megszűnt. Azóta pedig fokozatosan de egyre jobb az állapotom. Kb. minimum még félévig biztosan szedni fogom de utána fokozatosan de lefogok szokni róla, mivel máshogy nem is lehet. Mindenkinek meg kell találnia a megfelelő gyógyszer és fontos az orvosi követés. ennyi lenne a lényeg...
2012. ápr. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én már nagyon régóta szedek antidepresszánst, sokfélét kipróbáltam. A depresszión sajnos egyik sem segített, nem lett jobb az életkedvem. Régen volt szocális fóbiám, és arra nagyon jó volt az Effectin. Semmi más nem használt, de az tényleg hatott. Elég erős mellékhatásai voltak, úgyhogy megszenvedtem vele. Vannak olyanok is, amiknek szinte semmilyen mellékhatása nincs (ill. nálam nem volt, pl. Valdoxan). Tényleg létezik olyan, hogy egyesekből agresszivitást válthat ki vmelyik, én is tapasztaltam az egyiknél. Elvileg az embert tettrekésszé teszi (Edronax), de én mindig majd szét robbantam tőle, olyan dühöt éreztem, és mindenkibe belekötöttem. Igaz, csak szóban, nem verekedtem még soha. le lehet róluk szokni, de csak fokozatosan. Én ötnaponta veszek be egy negyedet a mostaniból, és nem is akarom sűríteni, mert hiába veszem be este, még a másnapot is átalszom. Olyan leszek, mint vmi agyhalott.
2012. máj. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
én olyan lány vagyok
2012. máj. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!