Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » SEGÍTSETEK! Megmagyarázhatatla...

Bandi95 kérdése:

SEGÍTSETEK! Megmagyarázhatatlan dolgok történnek velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi történik velem... Mintha halucinálnék, pedik nem cigizek, nem drogozok, nem iszok alkoholt (Szilveszter az más)

Ma például a nappaliba ( kb 15 perce ) a karácsonyfa eldőlt pedig senki nem nyúlt hozzá, és nagyon stabilan állt. Amikor a szobámba laptopozok vagy valami mást csinálok este akkor sötét van a szobámban, és

nem merek este 11ig vagy akár hajnali 3 ig fentlenni, mert hangokat hallok, ha valami rosszra gondolok akkor úgy érzem, mintha megvalósulna még aznap. De olyanokat gondolok ami nem valósul meg. A szekrény zörög (nem egér csinálja), hangokat hallok. Nem tudom mican velem... Félek!


16/F


2012. jan. 7. 20:19
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
naaa kitörölt egy részt. szoval mérges vagyok mert mikor ezeklet a dolgokat rájuk bizom, elmesélem....stb
2012. jan. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Kedves Második: Most megint hangot hallottam, de most a lámpa pattogott. Körülbelül 2 hónapja tart ez az egész. Stressz semmiképp... A MAGÁNY.
2012. jan. 7. 20:44
 13/38 anonim ***** válasza:
ezt hogy érted? ugy érted magányos vagy? de annak mi köze a hangokhoz?
2012. jan. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi az ábra az ismerősöddel, szal anélkül, hogy állást foglalnék az ügyben, csak megjegyzés gyanánt: Néha *tényleg* kell orvos bizonyos helyzetekben.


Vagy nézzed más szemszögből - bármi hatás is ér valakit, néha annak van kimutatható elváltozás eredménye. És ha valaki nem a túlvilágiban hisz, annak lehet pont egy rövidebb kezelés lesz a megoldás.


(2.)

2012. jan. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
jaa már leesett bocsi. de nem hinném hogy a magány...én szellemre esküszöm. nekünk is a lámpa pattogásával kezdödött XDD
2012. jan. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
oké,hogy van akinek orvosi kezelés kell,de neki nem. de már megoldodott. és a lényeget nem vetted figyelembe hogy ugyanazt érzem mint ö. megérzem ha van szellem a közelemben,bár leginkább a rosszakat és pontosan leirta mit érez és én is azt éreztem és volt hogy egyszerre néztünk arra a pontra a szobába és ott volt valami forma is amit ö is látott. akkor egyszerre vagyunk orvosi esetek. de mindegy nem fogok magyarázkodni. amugy volt pszichiátrián és azonkivül hogy benyugtatozták nem történt semmi és késöbb folytatodott az egész mig le nem vették rola a szellemet meg ki nem pucolták a házat.
2012. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

Igen azvaguok. Akkor úgy mondom hogy bánat. Nem azért, mert drága ez a szellemgyógyász, van rá pénz, DE KI HINNÉ EL AMIT MOST LEIRTAM? Anyámnak momdom miután eldőlt a fa: Anyu szerintem sxellemek voltak

Mondja: Te hülye vagy, fiam

2012. jan. 7. 20:50
 18/38 anonim ***** válasza:
Én most földhözragadtabb szemléletemmel szorongásra fognám, akkor pont amiatt, mert nincsenek szociális kapcsolataid, és emiatt ingerszegény környezetedből sokkal több mindent igyekszel felfogni. De ezt tudom, így látatlanban elég merész kimondani, így erősítsed meg / cáfold meg, mennyire lehet benne valami.
2012. jan. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

A héten vámpíros filmeket néztem (este): adrakula, alkonyat...

Nem mertem megmozdulni ahogy néztem a filmetceste, miután vége lett csak a kezem mozdítottam meg, hogy kikapcsoljam, és ugy aludtam

2012. jan. 7. 20:53
 20/38 anonim ***** válasza:
Ne nézz ilyeneket, ha erősítik az egészet.
2012. jan. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!