Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » SEGÍTSETEK! Megmagyarázhatatla...

Bandi95 kérdése:

SEGÍTSETEK! Megmagyarázhatatlan dolgok történnek velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi történik velem... Mintha halucinálnék, pedik nem cigizek, nem drogozok, nem iszok alkoholt (Szilveszter az más)

Ma például a nappaliba ( kb 15 perce ) a karácsonyfa eldőlt pedig senki nem nyúlt hozzá, és nagyon stabilan állt. Amikor a szobámba laptopozok vagy valami mást csinálok este akkor sötét van a szobámban, és

nem merek este 11ig vagy akár hajnali 3 ig fentlenni, mert hangokat hallok, ha valami rosszra gondolok akkor úgy érzem, mintha megvalósulna még aznap. De olyanokat gondolok ami nem valósul meg. A szekrény zörög (nem egér csinálja), hangokat hallok. Nem tudom mican velem... Félek!


16/F


2012. jan. 7. 20:19
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
hitetlen szülövel nehezebb de mondjuk ha azt mondod hogy saját pénzedböl állod,csak had hivj egyet? na meg az se lenne hátrány ha ismerös ajánlana ugyanis sok a hazug.
2012. jan. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Aki 20:50-kor irta:Ígyvan.,Bocsi h késnek a válaszok
2012. jan. 7. 21:00
 23/38 anonim ***** válasza:

De ez mekkora nagy már :D


"Amikor a szobámba laptopozok vagy valami mást csinálok este akkor sötét van a szobámban, és

nem merek este 11ig vagy akár hajnali 3 ig fentlenni,"


Este általában sötét szokott lenni :X Meg este 11 óra előtt is sötét van már :X

2012. jan. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

Az iskolába olyan vafyok, mint a normál ember... Szünetekben nagyon sokat gondolkodok ezeken. Sajnos nekem nincs 30-40 ezer Ft-om rá.

Semmit nem tudnak az életem ennek részéről, de sztem jobb is igy

2012. jan. 7. 21:04
 25/38 A kérdező kommentje:
sötét szokott lenni igen, de a TVre értettem. Ha laptopozok akk minek szoljon a TV?
2012. jan. 7. 21:06
 26/38 anonim ***** válasza:

20:50-es vagyok ismét (= 2.)


A magányt úgy érted, hogy (közeli) baráti köröd nincs, vagy úgy, hogy barátnőd nincs?

2012. jan. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

Haverok vannak, dr nem azpk az átverősek, bízom bennük, bízmak bennem.

Mint barátnő

2012. jan. 7. 21:12
 28/38 anonim ***** válasza:

Akkor haverokkal menjetek el valahova közösen. Bowlingozni, közösen futni, csak mászkálni egyet valamerre és eközben megválthatjátok a világot / kibeszélhetitek az összes csajt, ... :) Kreativitásotok szabja csak meg a határt.


Barátnő ha még nincs 16 évesen, az nem gáz, majd lesz később. Vagy van kiszemelt?


(2.)

2012. jan. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

Vanni van kiszemelt, de ott van még a kérdés is; Vajon van-e esély ?

Igen igen, haverokkal mindig ezt csináljuk több mont másfél éve. De pl ezek a képzelődések szeptemberbe még nem voltak

2012. jan. 7. 21:19
 30/38 A kérdező kommentje:
ÍRHATOK PRIVIT??
2012. jan. 7. 21:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!