Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítség! Mit tegyek? Halálvág...

Segítség! Mit tegyek? Halálvágyam van, depressziós vagyok. Emellé idegösszeomlás is?

Figyelt kérdés

1-2 hónapja egyre rosszabbul érzem magam, fáradékony vagyok, sokat alszok ha unatkozok, nem nagyon tudok semminek örülni, semmilyen hangulatom van egész nap, családi problémák vannak körülöttem, amik teljesen felőrülnek idegileg. Évek óta tart, de most lettek durvábbak, most még jobban megviselnek. Páromat 2 hetente 1x látom, mivel a családom elérte, hogy nem szeretne nálam tölteni egy percnyi időt sem. Ez is kikészít teljesen. Iskolába járok esténként, munkát pedig nem nagyon találok mellette. Itthon már lassan alig bírom. A háziorvos felírt frontint (napi 1x 0,25mg) kaptam beutalót pszichiátra, mert úgy ítélte, depressziós vagyok. Én sajnos azt érzem, hogy emellé egy idegösszeomlás is társul. Mit tegyek? Néha a családi viták hevében mikor az ordibálás után hangom sincs, elgondolkodom, hogy hívjak-e egy mentőt, hogy idegösszeomlásom van és nem bírom tovább. Csuklómon van 1-2 vágás nyom, és a könyök hajlatomban is. Már kínomban nem tudom hol levezetni a feszültséget. Segítsetek.


20/L


2012. jan. 21. 21:36
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
0%
öld meg magad
2015. szept. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
50%
Neked már nincs segítség.
2017. szept. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!