Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kényszerbetegség ellen mit...

Kényszerbetegség ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Egy nap százszor mosok kezet hülyeségek miatt, már fáradt vagyok:(
2009. jún. 10. 21:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én sem gondoltam volna, h rajtam kívül más is szenved ilyesmiben, sőt, amint látom nem is kevesen. Nekem az szokott lenni, h meg kell érintenem vmit v meg kell csinálnom vmit, különben vmi rossz történik. Ezenkívül van még egy olyan is, h meg kell feszítenem egy ízületemet (pl. ujjamat, nyakamat stb.), meg ilyesmi és hááát, ez elég rossz...:( De nekem ezek elmúlnak egy időre, ha nem stresszelek semmin. Az a módszer meg, h megpróbálom visszatartani, nálam nem igazán vált be, utána még jobban kellett csinálnom. Én azt javaslom, h próbáld meg lekötni vmi olyan dologgal a figyelmedet, amiben jól el tudsz mélyülni és kikapcsolsz egy kicsit, közben esetleg hallgass zenét, nekem ez segíteni szokott.
2009. szept. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!