Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Már teljesen depressziós...

Már teljesen depressziós vagyok. Utálom magamat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
15/F meleg vagyok. Már teljesen depressziós vagyok ettől az egésztől mert egyszerűen nem tudom elfogadni hogy meleg vagyok. Mindig megpróbálok úgy kielégülni hogy csak azért is lányokat nézegetek holott fúkkal való fantáziálással sokkal könnyebben megy mert mindig reménykedek benne hogy kigyógyulok ebből de azt is tudom hogy ez reménytelen. Ha már kimegyek az utcára kapom a sértő megjegyzéseket főként a velem egy korúakkal mert ugyan senki sem tudja rólam de kisugárzásomból szerintem látszik. Utálom magamat emiatt a melegség miatt. Teljesen olyan ez mintha homofób lennék de közben én magam is meleg vagyok. Minden este itt sírok a szobámba hogy miért születtem betegnek és többször is megfordult már a fejembe hogy minek is élek ha nem vagyok normális ember. Nem vagyok az a nagyon vallásos ember de mindig imádkozok hogy ne legyek beteg és normális életet tudjak élni mint bárki más. Plusz még magamba fojtani ezt az egészet mivel senki sem tudja rólam nagy rossz. Senkinek sem merem elmondani. A szüleimnek azért mert félek hogy kidobnak itthonról (apán ráadásul homofób) barátaimnak azért mert akkor meg elvesztem őket.

2012. máj. 28. 14:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem egy meleg ismerősöm van, de ő a legeslegjobb ember, akivel valaha találkoztam. Iszonyatosan népszerű, pedig csak magát adja.
2012. máj. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
írj privit én is ilyen vagyok adok egy jó tanácsot
2012. máj. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
és szintén én is ilyen vagyok. 15 éves is
2012. máj. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

"Minden este itt sírok a szobámba hogy miért születtem betegnek"

Te normális vagy?Ha rákos lennél vagy dankóros vagy bármi akkor lennél beteg!Ezt nem lehet betegségnek nevezni. -.-

Jó, figyelj nem mondom, hogy könnyű neked...de HIDD EL nem vagy beteg és ugyanúgy élhetsz rendes életet mint a te szavaddal élve a "normális" az én szavammal élve hetero emberek.


Ráadásul elég fiatal vagy és így még nehezebb neked...De gondolj bele mennyi meleg van még rajtad kívűl...és nagyon NAGYON sokan boldogok közülük.Te is az lehetsz.El kell fogadnod magad..ha időbe is telik de tudom, hogy sikerülni fog:)

Ha a szüleidnek még nem mered elmondani akkor egy barárnak akiben bízol:)Vagy pedig te is felkereshetsz egy pszichológus a szüleid tudta nélkül.

De én azt ajánlom neked, hogy keress egy pasit.Nem az a lényeg, hogy a pasid legyen, hanem hogy meleg legyen és segítsen neked feldolgozni..persze ebből később kitudja, hogy később mi lenne ebből:))

Sok sikert neked^^ :)) Erős vagy!!

2012. jún. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Egy másfajta megközelítés

[link]

2012. jún. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!