Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Évek óta depressziósok....

Évek óta depressziósok. Hogyan élitek az életeteket?

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 22:42
1 2
 11/11 anonim válasza:

ugyanazokat a köröket futom... nyaggatnak, hogy dolgozzak, de én nem bírok, nekem minden munka túl nagy pszichés terhelést okoz úgyhogy általában anyagi gondokkal is küzdök. nem vágyom másra, csak hogy itthon lehessek egyedül és békén hagyjanak.néha kicsit elutazom, akkor jobban érzem magam, de ahogy hazajövök újra ugyanolyan rossz. 4 évig szedtem gyógyszert, aztán abbahagytam, mert megoldani nem fogja a gondokat, csak elnyomja. még régebben jártam egy ideig pszichiáterhez, de már azt sem, mert idegesítenek és türelmem sincs hozzá.

legszívesebben azt csinálnám, hogy kiköltöznék valami erdőbe, ahol nincsenek emberek, amíg van pénzem addig kajálnék, aztán egyszer csak éhenhalnék. az egyetlen dolog ami visszatart ettől, hogy anyukám nem élné túl ha ezt tenném. így is sokat aggódik miattam, tudom hogyha elszöknék vagy eltűnnék abba belebetegedne. úgyhogy csak miatta itthon szenvedek, próbálom azt a látszatot kelteni hogy jól vagyok...

2012. aug. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!