Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Baj van.12 éves koromig...

Baj van.12 éves koromig bepisiltem, aztán abbamaradt. Aztán 14 éves koromban egyszer megint, és azóta rettegek hogy be fogok pisilni, így minden este pelenkát veszek fel. Anyukámnak elege van, meg is értem! Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

ha nincs rajtam, nem tudok elaludni, mert rettegek, és egyszer mikor így próbáltam elaludni, anélkül, majdnem bepisiltem, vagyis azt éreztem hogy befogok, és alig tudtam felkelni. Ez 14 éves korom óta megy, most 16 vagyok.


A pelenka drága, mivel nincs semmi bajom felírni nem írják fel, és másra is jó lenne az a pénz. de egyszerűen anélkül nem merek elaludni, mert attól félek hogy balesetem lesz, és egyszerűen nem bírnám azt ki.



2012. júl. 27. 11:06
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
14 évesen volt az utolsó, de azóta volt hogy majdnem bepisiltem, és volt 2x hogy nedves volt a pelenkám, de sztem akkor csak megizzadtam benne. vagy nm tom", de ha nem izzadtság volt, akkor is csak 2 és félszer történt meg 2 év alatt, sztem nem lehet komoly a bajom. nagyon félek az eredménytől hogy rákos vagyok vagy ilyesmi, vagy hogy meg akarnak műteni, mert nem akarom hogy műtsenek, és gyógyszert sem fogok szedni az tuti.
2012. júl. 29. 09:48
 22/35 anonim válasza:

HEHE, legalább rejtsd el a neved.

Itt ilyen kérdést ír ki, a szerelem/szex témában meg már pelenka fétisezik.


Ne unatkozz, vagy ha valaki ilyet keresel, akkor reggelj fel olyan társkeresőre, mert ez így baromi rohadt gáz és unalmas...............


Nem mellesleg full nem ítélem el a pelenkakedvelőket, sőt. De.. HAgyjuk is inkább.:)

2012. júl. 30. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

te mi a faszról beszélsz? a szerelem szexben azt kérdeztem miért reagálnak az olyan kérdésekre olyan durván. mivel hogy rákerestem a pelenka szóra, és csak azok jöttek ki.... soha nem mondtam hogy nekem az a fetésh em van, csak hogy a plenkában én is érintett vagyok....

Itt a kérdés ha valaki nem hinné el...


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__32..

2012. júl. 30. 08:39
 24/35 anonim ***** válasza:
Drága kérdező , igazán sajnállak :\ , én is ismerek egy ilyen rokonomat , ő valamennyivel kisebb ,mint te , de orvoshoz mentek! Anélkül ez nem megoldható , és szerintem , ha nem kezelnek ők ki , akkor próbálhatod te bármivel is csiszolgatni a dolgot , mert nem lesz teljesen jó!!! Tényleg , ez egyértelmű : Ezt ki akarod teljesen , véglegesen nőni : ORVOSHOZ!!! Szerintem , ha ez a dolog ilyen ideiglenes lenne , hogy "Majd kinövöm" , akkor már rég eltűnt volna , de mivel ez nem az, hát ORVOOOS! :\
2012. júl. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim válasza:
sztem ezt nem kellene lenézni. Ez egy betegség, aminek lelki okai vannak. Leginkább a szorongás idézi elő, minél jobban rágörcsölsz, annál jobban szorongsz s ez még valószínűbbé teszi, hogy újra előfordul.
2012. júl. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Nagyon gyáva ember vagy! Az orvos nem megkínozza a hozzá forduló embereket hanem meggyógyítja őket. Normális ember elmegy orvoshoz és nem itt írogatja hogy "adjatok már valami otthoni kezelési módot". Nincs ilyen otthoni kezelése mód! Ha lenne egy csöpp eszed akkor ezt tudnád. Milyen szánalmas és gáz az ilyen. Soha nem lesz barátnőd, soha senki nem fog éjjel melléd bújni, senki nem fog veled egy ágyban aludni!! Nem lesz feleséged és gyerekeid se. És miért?! Mert benned a félelem erősebb annál hogy fogd magad és elmenj orvoshoz. Nem is biztos hogy van szükség műtétre. Gyáva ember vagy és szánalomra méltó! Felejts el hogy valaha is lesz egy értelmes nő aki így elfogad téged.


A másik pedig, lehet hogy neked ez a fétised, és nagy kamu hogy ez miatt aggódsz. Ebben az esetben pedig nem nyilatkozom. Talán lesz egy szintén pelenkás nő akivel összemotyózhatsz... Grat!

2012. aug. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
bárcsak ez lenne a fétisem... komolyan akkor sokkal könnyebb lenne. megpróbáltam, de nekem ez nem jön úgy be:( sőt sehogy sem jön be...
2012. aug. 1. 16:25
 28/35 anonim ***** válasza:
Ha jólszámoltam akkor két éve történt.elhiszem hogy félsz és megértelek.Próbáld meg mégegyszer úgy hogy pelenka nélkül alszol és magadalá teszel egy plédet vagy tudod azt ami kislányiknak van azaz izé Egy próbát megér! Elhiszem hogy félsz de Én a tehelyed be megpróbálnám! Irj privátba mi lett az eredmény!!
2012. aug. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
jó. megpróbálom. legfeljebb bepisilek, na mind egy.... csak nagyon félek hogy elaludni sem tudok majd pelenka nélkül, a félelemtől, másrészt mert már mekszoktam.
2012. aug. 1. 17:11
 30/35 anonim ***** válasza:

elhiszem hogy nehéz de egy próbát megér!

Am lány vagy?

2012. aug. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!