Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Baj van.12 éves koromig...

Baj van.12 éves koromig bepisiltem, aztán abbamaradt. Aztán 14 éves koromban egyszer megint, és azóta rettegek hogy be fogok pisilni, így minden este pelenkát veszek fel. Anyukámnak elege van, meg is értem! Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

ha nincs rajtam, nem tudok elaludni, mert rettegek, és egyszer mikor így próbáltam elaludni, anélkül, majdnem bepisiltem, vagyis azt éreztem hogy befogok, és alig tudtam felkelni. Ez 14 éves korom óta megy, most 16 vagyok.


A pelenka drága, mivel nincs semmi bajom felírni nem írják fel, és másra is jó lenne az a pénz. de egyszerűen anélkül nem merek elaludni, mert attól félek hogy balesetem lesz, és egyszerűen nem bírnám azt ki.



2012. júl. 27. 11:06
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
most ha azt írnám csaj vagyok, akkor szívesebben segítenél? mit számít? amúgy fiú vagyok.
2012. aug. 1. 17:16
 32/35 anonim ***** válasza:

csak megkérdeztem!

kössz

2012. aug. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 vizililiom ***** válasza:

A Fájós fogú oroszlán mesét gyerekeknek írta lázár Ervin, hogy merjenek elmenni a fogorvoshoz, illetve érezzék magukat hősnek ha elmennek :)

Hagyd abba a gyerekes nyafogást! 16 éves férfi létedre nincs benned mersz elmenni az orvoshoz? menj akkor pszichológushoz, van rá pénzed ... az is ki tudja neked deriteni, hogy a bepisilésed pszichés-e vagy szervi. Előző esetben még kezelni is tudja, utóbbi esetben pedig ha majd ő javasolja neked urológus felkeresését, akkot talán el is mész, ki tudja...

2012. aug. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:

Szia bár lány vagyok leírom az intim tornát na és IGEN FIÚKNAK IS JÓ!1. Melegíts be 2. Feküdj a hàtadra szorítsd a záro8zmaidat mert tartani kell szàmolj 5 -10 ig és lazítsd el!(ha 10szer megismétled ezt az tökéletes) 3. Ha akarsz vele elérni valamit ezt a gyakorlatsort naponta 2x végig kel csinálni!! Mondjuk mielőtt lefekszel este szal tisztálkodás után és reggel mikor felkelsz... JA ÉS APROPÓ... A SZORÍTÁS-LAZÍTÁS SORÁN

KISTERPESZBEN HAJLÍTVA VAN A LÁB!!! Nade tényleg érdemes azért egy orvoshoz is elmenni.

.Nade a torna BIZTOS NEM RONT... ugyh érdemes kipróbálni! A ruháról meg annyit h torna közbe ne legyél beöltözve pl:elég egy gatya +trikó ennél jobban ne öltözz be :) remélem segítettem

2015. jan. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Jobb lett azota a helyzet?

Elolvasottak alapján 100% a szorongás.ez a betegséged neve. Tény el kéne menni orvoshoz, de nem fog mondani semmit. Mert: ritkán esett ez meg veled, és a legkisebb kozremukodést se nyilvánitod az orvossal ergo sokat ne is várj a betegséged javilásárol. Tehát akár szervi akár pszichés,de tuti pszichés ez betegség. Ezt el kell fogadni(sokan az ilyen betegeket nem számítják "betegnek")

Ezzel tisztában is vagy. Pszichológushoz kéne járnod, de úgy tudpm ott csak "beszélgetsz" gyógyszert pszichiáter ír fel. Ez így elsore elég keménynek tunik,és tuti megijednek az emberek a szo hallatan. Szintén 100%, hogy szorongás elleni bogyot ir fel. És itt jon az ordogi korfoegás mert leszokáshoz akaratero kell, és visszaeshetsz.

Egy nagyon jo barinom volt ebben a szituban és tudtam a dolgairol, neki nem pelenkás gondjai voltak, csak fullra szekálták suliban. Aztán kijárta a sulit és voilá eltuntek a bajok. Szoval vmi ilyesmi kéne neked is. Ja és onnéttol bogyo se kellett neki. Nyugi nem volt kettyos, csak a szivatás sok félelemmel jár. Egy életre elintézték neki,hogy pl. Fél amikor ki kell állni kozonség elé.

Én azt tenném a helyedben,hogy vennék egy gumi lepedot, vmi régi huzatot ha félted a cuccot, alvás elott pisi(én alapbol pisolek mert szar felkeni pár orával rá,hogy pisilni kell) és ha igy se megy vmi gyogyszertáru nyugtato v altato. Vmi vénynélkuli gyenge.

Remélem azota javult a helyzet,hisz 21 vagy.

2017. aug. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!