Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan, aki öngyilkos...

Van itt olyan, aki öngyilkos akar lenni?

Figyelt kérdés

Van itt olyan,aki öngyilkossági szándékot fontolgat?

Esetleg mély lelki bántalmakkal küszködik?

Szívesen beszélgetek bárkivel,segítek,amibe tudok :)



2012. okt. 17. 08:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%
amibeN(!)
2012. okt. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
87%
nem, nekem még ahhoz sincs kedvem, hogy kinyírjam magam...
2012. okt. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Aki valóban öngyilkos akar lenni, az nem fog írni, maximum csak a "cry for help"-esek, :D
2012. okt. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
A "cry for help"esek viszont ha nem kapnak segítséget,átcsúszhatnak ögyilk kategóriába....Szóval hát jah :D
2012. okt. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
vannak.
2012. okt. 18. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Skywalker33 ***** válasza:
100%

nem lesz vége semminek ha meggyilkolod magad ez az IGAZSÁG.

Észnél maradsz, lesz egy másik világ amit tapasztalsz látsz és érzel de mert öngyilkos lettél brutálisan szar lesz az a környezet!

Itt ha kínoznak is az szanatórium ahhoz képest!

Ha van interneted nézz utánna!

t.

2012. okt. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
Nálunk a mellettünk lévő lépcsőházban,valaki ön gyilkos volt.Az úgy történt,hogy egy ember szerintem részeg volt,és egy kötélre fölakasztotta magát,méghozzá a nyakánál.Az én anyukám pont akkor jött haza és meglátta ,hogy valaki részegen ül a korláton és fölakarta hívni a rendőrséget,és azt mondták,hogy sietnek oda.Aztán el telt egy óra már este volt és ment el egy néni és ő is meglátta,neki is beszólt,a néni tovább ment,aztán meghallott egy hangot a háta mögött,megfordult és látta,hogy egy ember fekszik a földön véresen.Szerencsére a rendörség kiért és megállapították,hogy meghalt.
2012. okt. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Igen. De még nem tehetem, nem kifogás, csak még nem.
2012. okt. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:

Igen én,és nem azért mondom mert sajnálatra/szánalomra vágyok,azon már túl vagyok és már azon is ha valaki ezt gyávaságnak tartja,bár ez sosem érdekelt.


Lényeg: a kérdésre válaszoltam.

2012. okt. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Én pl még itt vagyok, de hiába akarnál beszélgetni, attól nem változnak a tények.
2012. okt. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!