Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan pánikbeteg/szociofób...

Anowind kérdése:

Van olyan pánikbeteg/szociofóbiás akinek már elege van az életből, mert próbálna magán segíteni de nem megy egyedül?

Figyelt kérdés

- Az a helyzet, hogy én sem tudok magamon segíteni és arra gondoltam, hogy akik hasonló cipőben járnak mint én azzal kialakítanánk egy kis csoportot mondjuk a Facebookon és elbeszélgetnénk, megosztanánk egymással fájdalmainkat, gondjainkat és erősítenénk egymást. Olyan emberek lennének itt akik valamiért nem fogadják el magukat, félnek valamitől vagy szoronganak. Nekem pl. hiába vannak gyógyszereim, egy emberi kapcsolat azért többet jelent :)


- Ha van olyan aki jó ötletnek találja, vagy csiszolna rajta akkor írjon rám és szívesen várom a véleményét :)



2012. okt. 30. 13:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/169 A kérdező kommentje:
Kedves 40-es! Küldöm az adatlapom linkjét, jelölj be és máris beveszlek! --> [link]
2013. jan. 26. 22:28
 42/169 anonim ***** válasza:
88%

Jó ötlet, én is gondolkoztam, milyen jó lenne valami "pánikosok klubja"vagy hasonló.Na persze nem muszájna nagy dobra verni, mi célból találkozgatunk, én ezt nem tenném közzé szívesen magamról a facebookon, mármint ezt a problémámat...

Szóval jó lenne ez, csak valahogy inkognitóban....

Jó lenne, ha kialakulna egy vayg akár több társaság, akik hasonló gonddal küzdenek és támogatnák egymást, például eljárkálnának együtt ide-oda, ha egyedül félnek, stb...

2013. febr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/169 anonim ***** válasza:
#42 már privát a csoport
2013. febr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/169 anonim ***** válasza:
lehet még menni?
2013. febr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/169 A kérdező kommentje:
Természetesen :) Minden héten kiemelem ezt a kérdést! Várunk szeretettel!
2013. febr. 20. 16:08
 46/169 anonim válasza:
90%
Ha lehet akkor én is benne szeretnék lenni a csoportban. Szociális fóbiám van meg szorongás. Mivel barátaim nincsenek csak 1, ezért jó lenne valaki olyanokkal is beszélni erről akik ezt átélik. 13/ L
2013. febr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/169 anonim ***** válasza:

Nem a legjobb ötlet. Nagyon súlyos eset voltam, már a szobámból sem mertem kimozdulni. De rajtam nem a többi hozzám hasonló beteg ember társasága segített, ők csak rontottak a helyzeten. Nekem az egészséges barátaim és a már gyógyult pánikbetegek tapasztalatai segítettek.


Aki hasonló cipőben jár mint te, az ugyanolyan beteg, hogyan tudna rajtad segíteni? Csak lehúznak. Nem hiszem hogy mások sirámaira lenne szükséged most.

Olyanok társaságát kellene keresned, akik kigyógyultak ebből a betegségből, vagy legalább is tünetmentesen élnek.

2013. márc. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/169 anonim ***** válasza:
El sem hinnéd milyen jó kis banda kezd kovácsolódni, lassan, de biztosan. Persze elsőre mindenki egy siralomházra számít, de kellemesen csalódnál.
2013. márc. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/169 anonim ***** válasza:
100%

Ennek örülök. :) Kipróbálni nem fogom azért, de örülök hogy mégis bejött nektek. Tartok mindenkitől aki kicsit is betegebb, mint én.

Lehet ez is valami pszicho dili nálam, de úgy érzem hogy meg tudnak fertőzni, mint az influenza, vagyis "visszafertőzni", nem tudom miért ez nekem ilyen para.

2013. márc. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/169 anonim ***** válasza:
saját névvel érdemes jelentkezni a csoportba, vagy az esetleges információ kiszivárogtatás miatt célszerű inkább más néven regisztrálni?
2013. márc. 8. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!