Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan pánikbeteg/szociofób...

Anowind kérdése:

Van olyan pánikbeteg/szociofóbiás akinek már elege van az életből, mert próbálna magán segíteni de nem megy egyedül?

Figyelt kérdés

- Az a helyzet, hogy én sem tudok magamon segíteni és arra gondoltam, hogy akik hasonló cipőben járnak mint én azzal kialakítanánk egy kis csoportot mondjuk a Facebookon és elbeszélgetnénk, megosztanánk egymással fájdalmainkat, gondjainkat és erősítenénk egymást. Olyan emberek lennének itt akik valamiért nem fogadják el magukat, félnek valamitől vagy szoronganak. Nekem pl. hiába vannak gyógyszereim, egy emberi kapcsolat azért többet jelent :)


- Ha van olyan aki jó ötletnek találja, vagy csiszolna rajta akkor írjon rám és szívesen várom a véleményét :)



2012. okt. 30. 13:27
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/169 A kérdező kommentje:
Üdvözlök mindenkit! Azóta a csoportban egyre többen vagyunk és mindannyian jobban érezzük magunkat. Nyugodtan lehet csatlakozni aki szeretne.
2013. ápr. 8. 20:47
 62/169 A kérdező kommentje:

Üdv az érdeklődőknek :)


Sok szeretettel várunk még hasonló helyzetben lévő embereket csoportunkba! Sokaknak jobb lett az élete tőle :) De ehhez ti is kellettek, hogy akarjatok meggyógyulni.

2013. máj. 1. 15:17
 63/169 anonim ***** válasza:
64%
én is szerintem csatlakozom...majd jelöllek a facen!!
2013. máj. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/169 A kérdező kommentje:
Bátran jelölj be :) És bárki aki hasonló cipőben jár mint a csoport nagy része!
2013. máj. 9. 20:30
 65/169 anonim ***** válasza:
64%
de miért kell ezt a facebookon ?
2013. máj. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/169 A kérdező kommentje:
Válasz megírva!
2013. máj. 17. 20:13
 67/169 anonim ***** válasza:
0%

Na ennyi hülyét egy rakáson !!! Tündérhegyen olyanok vannak akik nem tudnak magukkal mit kezdeni. Ilyen nincs!!! Mindenkinek vannak céljai és tervei, aki meg úgy gondolkodik mint ti annak a saját személyiségével van a probléma.

Szerezz magadnak egy pasit és azzal foglalkozz.Meg oldja a szorongásod. Mi az h nem vagy magaddal kibékülve olyan nincs!!

Nem kell ahhoz semmilyen gyógyszer. Menj el dolgozni szórakozni, éld az életed!!! ennyi

2013. máj. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/169 A kérdező kommentje:
Méry: Ha te tudnád mennyit segített ez a csoport egyeseknek talán máshogy állnál hozzá. Sokan vannak akik valamilyen lelki problémákkal küzdenek. Van aki próbálna segíteni magán és van aki nem tud vagy nem akar. Ezért bátorítok mindenkit, hogy ha valaki jó társaságra - időnként személyes találkozóra - vágyik az nyugodtan jelezze szándékát, hogy be szeretne lépni hozzánk :)
2013. jún. 1. 21:08
 69/169 anonim ***** válasza:
64%
Beszeretnék lépni, lehet?
2013. jún. 2. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/169 A kérdező kommentje:
Természetesen! :) Ez nem lehet kérdés.
2013. jún. 2. 10:45
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!