Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért akar mindenki öngyilkos...

Miért akar mindenki öngyilkos lenni?

Figyelt kérdés
Mióta ilyen depisek az emberek?Örülnének hogy normális,értelmes emberek!!Minden hülyeségen már öngyilkosak lesznek!Inkább oldják meg a bajaikat!! Tudom,nincs nagy élettapasztalatom 13/L vagyok de akkor is.Nekem se tökéletes az életem de akkor se akarok öngyilkos lenni!!!Mindenki lesz egyszer depis de jóra fordul úgyis egyszer minden...Inkább éljetek boldogan mert szeintem az élet egy ajándék és nem kellene eldobni :D

2013. márc. 23. 19:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Aki tudja milyen a depresszió hosszútávon, aki érti, és nem bírja feldolgozni a nagyvilág hülyeségeit (tehetségtelen emberek élnek fényűző életet, legtöbb tini agyhalott divatmajom a média által, politika - olyan emberek akarják jobbá tenni az országot, akik úgy viselkednek, mint eme ország legaljasabb népe: hungarista <-> cigány), az nem valószínű, hogy ilyen világban akar élni, eltűnni ezen dolgok elől nem lehet.

Iskolás idők alatt minden csoportba/osztályba legalább 1 tapló paraszt jut, aki megkeseríti a tinikort, és ezzel együtt talán az elkövetkezendő éveket is.

Iskolában haszontalan dolgokat tanulunk értelmetlen módon.


Számomra ezek jelentik a legnagyobb csalódást az életben. A szerencsétlenség az, ami miatt én még mindig itt vagyok.

2013. ápr. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Sose írtam még le, de ám legyen. Megmentő levelet nem kérek-köszönöm- de már fölösleges.


Azért akarok, nem, azért fogok meghalni, mert apám és anyám elbszták a lehető legjobb módon a gyermekéletemet, én 6 éves koromban a hintámhoz beszéltem, mert hajnalban ott kellett ülnöm(...) Mai napig rontják az életemet, és elhitették velem, hogy semmire sem vagyok képes, pedig-néha- elhiszem hogy van jövőm, az egyetem sima út, de nem engednek.

Azért fogok meghalni, mert megfojt a világ, megfojt az emberi hülyeség, és utálom, hogy az ember ember ellensége.

Azért fogok meghalni, mert ateista vagyok, nem hiszek egy jobb életben.

Azért fogok meghalni, mert minden életformát teljesen feleslegesnek látok a bioszféra terén.

Depressziós vagyok, de meglátom a szépet, csak azt sajnos mi tönkretesszük, és remélem hamarosan fajunk a saját dugájába dől.


Talán mondhatjátok, érzékeny vagyok a világra, de én csak azt mondom, a világ nem elég jó hely nekem.

Fiatal, szép, és hála az égnek egészséges lány vagyok.

18 életévemet fejem felett tetővel, étellel a hűtőben éltem le, boldogtalanul. 4 éves koromban próbálkoztam az első öngyilkossági kísérletemmel, egy vajazókéssel. 14 évnek kellett eltelnie, talán a saját lelki-fizikai fájdalmam a büntetésem, nem az hogy meg kell halnom.

Szociális életemet megszakítottam, már csak párkapcsolatom van, ami haldoklik, ahogy én. Megpróbálom sürgetni a szakítást.

2013. ápr. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!