Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meg akarok halni. Miért ne?

Meg akarok halni. Miért ne?

Figyelt kérdés

2013. júl. 10. 18:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 anonim ***** válasza:
Én ezt láttam meg., onnan ahol álltam,, lemásztam, nem leugrottam...
2013. júl. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/77 A kérdező kommentje:

Segítség?

Az lenne a segítség ha kapnék válaszokat, hogy kiben bízhat az ember ha a családjában nem.

De senki nem tudja, én sem, én is azt kérdezem, hogy milyen család az ahol nem lehet bízni egymásban?


Ennyi.


Válaszok kellenek, és én sem tudom őket.

2013. júl. 10. 19:35
 33/77 anonim ***** válasza:

Már kérdeztem, miért rossz a családdal a kapcsolat. Miért gondolod hogy nem lehet bennük bízni?


Válaszokat vársz, de nem adsz információt!

2013. júl. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/77 A kérdező kommentje:

Mert nem csak annyi a probléma velük, hogy le tudjam írni 2 mondatban.

Nem lehet bennük bízni, semmilyen szinten.


Ha gondolod leírhatom, de úgysem fogod érteni, de ha mégis akkor úgyis az lesz, hogy 'hát ja, ezek tényleg nem normálisak, tényleg ne is várj tőlük semmit.' Mindig ez a vége ha velük kapcsolatba kérdeznek és én elmondom.

2013. júl. 10. 19:49
 35/77 anonim ***** válasza:

Nagyon sok olyan család van.....nem agy egyedül a problémával...

Én nem fogom tudni, hogy a környezetedben ki az akiben megbízhatsz hiszen nem ismerek senkit...


Nekem egy jó barátnőm lett ekkor, vagyis ekkor lett mélyebb a barátság, előtte is olyan lehetett volna, de én benneragadtam az önsajnálatban, amint etttem érte megláttam a segítő kezet.

Azőta valahogy mindenben meglátom a pozitívat, ha bántanak akkor teszek érte, hogy ne legyen lehetőségük...stb...

Nem kell igazi segítség, a lényeg, hogy a problémaidra ne mástól várd a megoldást.

A családnak nagy szerepe volt, hogy oda kerültem ahova, de nem ők tehettek róla, hanem az, hogy hagytam, hogy magara vegyek dolgokat, amit ma már tudok, hogy butaság volt...

27 évesen pedig már rájöhették volna, hogy azt a köldökzsinórt már régen elvágták...

2013. júl. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/77 A kérdező kommentje:

Nem is volt köldökzsinór...

Ha volt is azt rendesen kitépték...


Lényegtelen az egész, tudtam hogy senki sem tud segíteni.

2013. júl. 10. 20:00
 37/77 anonim válasza:
Bízz magadban :) Tudod, nekem sem a családom lesz az, akire majd támaszkodok. Enyhén szólva kikészítenek. De sokan csinálták egyedül.
2013. júl. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/77 anonim válasza:
Ne légy olyan önző, hogy itt hagyod ezt a ronda világot. Mi is szenvedünk. Jobb ha együtt szenvedünk :) Tudom senki nem érti. De senkit nem ért senki. A te érzésed és élményed csak a tiéd. Lehet, hogy a színek sem ugyanazok, amiket látunk. De csak szellemileg vagyunk egyedül.
2013. júl. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/77 A kérdező kommentje:
Magamban bízok, másokban nem.
2013. júl. 10. 20:10
 40/77 anonim ***** válasza:

Korábban már leírtam, hogy miért nem kapsz válaszokat és segítséget.

Most meg "behisztiztél". Ezért tetted fel így a kérdést, hogy sajnálhasd magad?

Biztos, hogy veled nincs semmi probléma csak a családoddal?

2013. júl. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!