Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meg akarok halni. Miért ne?

Meg akarok halni. Miért ne?

Figyelt kérdés

2013. júl. 10. 18:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 A kérdező kommentje:

Normális életet szerettem volna, de akárhányszor sikerült volna elindulnom, alámtett az anyám, vagy utána már a sokszorosan alámtett-ből adódó kivédhetetlen körülmények.

Itt állok 27 évesen, egy félig befejezett diplomával, 3 féle állással, ahonnan azért tettek ki mert nem vagyok xy ismerőse/családtagja+ nincs gyerekem= eltávolítható.


Akárhányszor ismerkednék, vagy mennék valahova mindig jön a nem vagyok független dolog, mert nem tudok az lenni aki vagyok, mert soha nem engedték, ha elmondom értik miért vagyok olyan amilyen, miért viselkedek úgy ahogy, és miért nem tudok elindulni, és miért nem beszélek anyámmal.

Csak segíteni nem tudnak.

2013. júl. 10. 20:16
 42/77 A kérdező kommentje:

Behiztiztem?? Hol??


Én is azt hittem egy ideig, hogy probléma van velem, mert ezt sulykolta belém, de sajnos akárhányszor mondom hogy mit miért csinálok úgy ahogy, kiderül hogy hol mégsem velem van a baj.


Bonyorult a dolog és legtöbbször rámhagyják. Pont azért, mert ezen nem tud senki változtatni, meg segíteni sem.

2013. júl. 10. 20:19
 43/77 A kérdező kommentje:
Tök jó érzés.
2013. júl. 10. 20:20
 44/77 A kérdező kommentje:

és megint..

..és ne akarjak kimenekülni a sehová sem vezető életemből..

2013. júl. 10. 20:24
 45/77 anonim ***** válasza:

Na!

Látom a "hiszti" kicsit kizökkentett az önsajnálatból.

Azt írod, hogy mindent megmagyarázol és mindig neked van igazad. Gondolod hogy ez a valóság ? Vagy mint írtad csak rád hagyják ?

Változtatni Te tudsz. Gondold végig hogy eléggé toleráns vagy e ?

2013. júl. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/77 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy mindent megmagyarázok, és mindig nekem van igazam. Én azt írtam, hogy ha furán néznek rám, vagy nem értik miért vagyok olyan amilyen, akkor elmondom miért.
2013. júl. 10. 20:41
 47/77 A kérdező kommentje:

4 évet húztam le(nem önszántamból) egy vidéki leánygimnáziumban, úgy hogy sehova nem engedtek, burok alatt tartottak minket, se fiúk se élet. Kibírtam, jó majd megyek utána.

Hazajöttem, elmentem dolgozni, volt keresetem, összejöttem egy fiúval, az anyám kitett otthonról. Miért?

Mert elkezdhettem volna az életem, volt pasim, keresetem, ahogy azt kell egy fiatalnak,+ 4 év 'cölibátus' után.

Semmi kicsapongás, semmi extra, csak én meg a pasim ahogy normális.

Megjegyzem gimnázium alatt sehova ne engedett isten tudja miért, otthon kellett ülnöm.


Kitett otthonról. Utána elkezdtem egy sulit, 1 éveset, jó lesz az, mellettem van a pasim, segít minden oké lesz.

megcsináltam.

Aztán mentem fősulira, minden oké is volt 2 évig, amikor beleszerettem egy másik pasiba. (előfordul)

Kiderült, teljes káosz lett az életem, ha a jelenlegi pasim otthagy akkor nincs pénzem eltartani magam, nincs hol laknom, ha nem hagy ott-én már nem akarok vele lenni, szóval az megint nem jó.


Nem hagyott ott, de én meg nem tudtam így befejezni a főiskolát, mert kelepcébe voltam érzelmileg- a kiegyensúlyozottság teljes hiánya, nem is tudtam odafigyelni, pedig addig éltanuló voltam.


Nagyjából ennyi.

3x volt állásom, és az agyamra megy hogy nem haladok sehova.

Se függetlenség, se barátok, se élet, se biztos állás.

Ha pasid van nem mehetsz sehova, nem ismerkedhetsz úgy... stb. mert 'együtt éltek'. Mert az emberek önszántukból élnek együtt valakivel, nem ilyen hülye kényszerhelyzet miatt. Ha szét kell menned valakivel, akkor szét kell menned, mert nem jó együtt.


Ha szétmegyünk éhen halok, ha nem akkor meghalok.

2013. júl. 10. 20:55
 48/77 A kérdező kommentje:

Ja igen, mivel a nővéremet 16 éves korában tette ki otthonról(ő publikált verziója=harcolt érte, én verzióm= tépte a haját, meg verte ???), szóval ezek meg a 4 év búra után nuku élettapasztalattal a zsebembe, szóltam, hogy én nem megyek 18 évesen főiskolára, mert még nem tudom mit szeretnék tanulni, úgyhogy kimennék külföldre dolgozni egy időre(élettapasztalat+ az otthonól kitevéstől való félelem), reakció: ki nem szarja le, mész valahova tanulni. Jó. 5 tök különböző helyre adtam be a jelentkezésem( közgazdász, rajz, kommunikáció, meg még nem emléxem mi 2) -nem tűnt fel neki, a lényeg az volt hogy ne legyek otthon. ??? kösz


Közben azért megjegyezném, hogy 1 közeli ismerőse 1,5 éve volt kint U.S-ban dolgozni, szóval simán mehettem volna rajta keresztül, de mint látszik nem az volt neki a lényeg hogy segítsen.

Ő 3 havi rendszerességgel húzott el otthonról nyaralni 1-2 hétre, szóval az hogy én kimenjek dolgozni egy egyszeri visszatérülő költség lett volna, amit ÉN meg takarítottam volna, ha nem követelte volna állandóan tegyem le neki az asztalra a megkeresett pénzt. Hogy mire kellett neki azt nem tudom.


Tökmindegy. Szóval elég sok helyen sz@rta el az életem, én pedig bár tudtam előre hogy el kell menekülnöm tőle, de már ott sem számíthattam senkire.(csak még nem tudtam)


Ha kiküld minden meg lett volna oldva.

Mondjátok hogy miért ilyen hülye valaki?


A nővéremre nem számíthatok, mert valamivel meg lett fogta, mert 'nem emlékszik' hogy mik történtek otthon, és miért nem jutott ő se előre. Szóval valamivel beetette szegényt és azóta azt fújja mint anyám. Pedig előtte tudta mi a szitu. Olyan mint egy amnéziás.

2013. júl. 10. 21:23
 49/77 A kérdező kommentje:

Ja látom, hogy magamnak írogatok..


22-es csapdája...

2013. júl. 10. 21:23
 50/77 anonim ***** válasza:

Így már értem mi a probléma. Ez így valóban gázos helyzet.

Tehát akivel élsz Őt már nem szereted, de ő tart el, nála laksz.

Anyád elküldött.

Nem tudom milyen nyelveket beszélsz, milyen szakmád van. Külföldi bentlakásos állásokat nem néztél ? Pl. osztrák panziók szoktak ilyeneket hirdetni.

2013. júl. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!