Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meg akarok halni. Miért ne?

Meg akarok halni. Miért ne?

Figyelt kérdés

2013. júl. 10. 18:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 A kérdező kommentje:

Ne törd a fejed, csak hallgass meg!:)

Ha lesz ötlet, az úgy is beugrik majd.


Hogy tudnék úgy biztosra menni.. igazából amikor itthon volt és találkoztunk, meg kérdeztem hogy mit hogyan kell, akkor el akart mindent darálni 2 perc alatt(tök segítőkész),de aztán facebookban maradtunk. De ott meg olyan nem közlékeny, dehát én megértem, csak nekem meg csak úgy kéne már kimennem, hogy vele egyszerre.. és addig meg mindet elintézni amit itthon kell.


Vagy én vagyok béna és nem látok valamit?

2013. júl. 10. 22:39
 62/77 A kérdező kommentje:
Köszike, majd akkor remélem folytatjuk.
2013. júl. 10. 22:41
 63/77 anonim ***** válasza:

Az jó jel ha nem próbált rögtön rád ugrani, a provokáció ellenére sem.


Nem biztos hogy béna vagy.

Mi van ha utálja a "gépet" meg a facebook -ot, és csak azért használja hogy kapcsolatban maradjon az itthoniakkal.

Segítőkészen elkezdte mondani mi a teendő, de Te azt mondtad majd facebook -on. Ezt vehette ám úgy is hogy lepattintod, nem gondolod komolyan.

Nem voltam ott, így nem tudom a pontos körülményeket.


Attól hogy kidobó méretű, még lehet belül félénk és óvatos.


Ha komolyan gondolod hogy mész, akkor konrétan írj rá. Kérdezd meg mikor érkezik, és megy vissza, mennyi az ügyintézés ideje, mit szerezz be, tud -e ott állást.

Meglátod mit reagál. Ha korrekt módon válaszol, akkor már tudhatod komolyan vesz-e?


Biztosan van esélye annak is hogy nem azt kapod kint amit szeretnél, de a jelenlegi helyzetedben sem akarsz maradni.


Hogy milyenek a nők egymással azt tudom. Ha három nő volt a beosztottak között akkor már "háború" dúlt az osztályon Én meg magamba roskadva kerestem a megoldást:)


Az hogy szeretethiányos vagy és pasimágnes rendesen megnehezíti a dolgod. Sokan ezt nem is tudnák elképzelni.

2013. júl. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/77 anonim ***** válasza:

Kicsit okoskodnék én is a témában. Szerintem nem jó ötlet ilyen instabil lelki állapotban kimenni egy pasihoz úgy, hogy semmi biztosat nem tudsz. Nekem is több ismerősöm faragott rá arra, hogy haverhoz, testvérhez, cimborához kimentek a tutiba és ott ragadtak munka nélkül; vagy majdnem magyar színvonalú fizetéssel, kilátás nélkül.


Ha jól emlékszem, nem írtad, hogy milyen nyelveken beszélsz és azt sem, hogy mi a szakmád.


Ha mindenáron ki szeretnél menni, én is erőteljesen javaslom az ilyen ottalvós hoteles, panziós munkákat. Kicsi a rizikó, van fedél a fejed felet, sok helyen kaját is adnak és tudsz félre tenni. EU-s tagállamokban elég az, hogy magyar állampolgár vagy, köszönhetően az uniónak, nincs szükség külön engedélyre. EU-n kívüli, vagy a szabad munkaerő piachoz nem csatlakozott országok esetében viszont sokszor kell ilyen engedély, amit külön tortúra megszerezni.


A problémádra pedig szerintem sajnos csak egy esetleg gyógyszeres kezeléssel kiegészített pszichoterápia tudna segíteni. De erre nem sok esélyt látok, hogy szakemberhez tudjál fordulni azok alapján, amit írtál.


A barátodat pedig egy kicsit sajnálom. Az én barátnőm is egy "pasimágnes", sok fiú barátja van; most pedig szünetelteti a kapcsolatunkat, mert ő már saját bevallása szerint nem szeret engem. Sokszor pedig úgy éreztem az elmúlt időszakban, hogy engem is csak bankautomatának használ. Mindennek ellenére én szeretem őt, viszont akkor is borzasztó érzés az egész. (bocsi az offért)

2013. júl. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/77 anonim ***** válasza:
73%
Nem egy ember hallgatott meg,csak vannak akik éjszakai műszakban dolgoznak,attól hogy valaki nem ér rá még érdekelheti mi a helyzet,ne hamarkodd el mások leírását.
2013. júl. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/77 anonim ***** válasza:

Na, kedves Kérdező. 22-es voltam. Megint leírom, mert úgy látom, hogy a normális válaszok - mint amilyen az enyém is volt - valahogy nem diffundálhak át a Faladon.


Ha segítség kell, akkor tegyél magadért! Nem kell sógor-koma ahhoz, hogy állásod legyen, csak nem feltétlenül ott kapod az állást, ahol laksz és nem feltétéenül olyant kapsz, ami a képességeidnek megfelel. De valahol el kell kezdeni! Egy felnőtt, 27 éves lánynak ez már nem lehet gond. A külföld nyitva áll, csak TENNI kell magadért.


Ha valóban bízol magadban, akkor nem is kérdés, hogy mit kell csinálnod, mert tudod magad is: menni és csinálni. nem öngyilkosnak lenni, hanem a pszichés problémákra és a "szerető" anyukára AZONNAL egy pszichiátert keresni, amikor egy kicsit is összekapartak, akkor elhúzni az ország másik felébe vagy külföldre dolgozni, anyukától jó messze. Ha anyuka olyan gázos, ahogy mondod, akkor meg kell szakítani a kapcsolatot vele és pont.


Ne kifogásokat keress, hanem indulj és csináld! tegyél magadért! Az élethez kell a nagyobb bátorság, nem a halálhoz.

2013. júl. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/77 A kérdező kommentje:

Köszi, aki értik amiket leírtam, aki meg nem, azzal bocs, de nem tudok foglalkozni, mert nem érti a dolgokat.


Jobban vagyok, köszi aki írt hogy elolvas, kicsit jobb a kedvem.

A facebookot Ő mondta, nem én, de sztem nem biztos hogy megbízok benne.

Hogy a Londoni Magyarok Közösségében(FB-on) mennyire lehet bízni azt sem tudom, de olvasok, meg megpróbálok utánajárni.


Gondolom jobb ha ott kint veszek mobilt, biztosabb a kártya, meg a hálózat, úgysem használnám az itthonit(asszem).


Úgy olvastam valahol, hogy a konnektorok mások, szóval kell valami átalakítót vinni pl. hajszárítóhoz.


A Mastercard asszem műkszik kint is.


Nyelvtudásom: bő szókincsem nincs(pl számítógép problémákat nem tudnék elmagyarázni), de folyékonyan beszélek társalgási szinten, simán meg tudom értetni magam, tapad rám az angol gyerekkorom óta, egy étlap-menüt mondjuk egy éjszaka alatt képes lennék bevágni, könnyen tanulok, fog az agyam.


Ped. szakközepem+ érettségim van, egy ped. OKJ-s om, meg ped. 2 év főiskola.


Főiskolás haver egyébként aki kint van, állandóan együtt lógtunk bent.


Ja a pszichológus: mikor volt a nővéremmel az otthoni balhé, akkor engem(???) küldtek pszichológushoz, mert beilleszkedési zavaraim voltak. Az anyám mikor be lett hívva megint megjátszotta magát, úgyhogy nem jöttek rá, hogy miért viselkedek visszahúzódóan, és miért nem tudok barátkozni, miért nem tudok rendesen tanulni. 7.-es voltam.

Az idő sajnos azt igazolta hogy nem velem volt a gond.


Mivel 5 évig tanultam pszichológiát, fejlődéslélektant, neveléstörténetet/-tant...stb. sajnos megint azt kell hogy mondjam, hogy az ott tanultak is hozzájárultak ahhoz, hogy tisztábban lássam a helyzetem és hogy mi a valódi gebasz.

2013. júl. 11. 21:32
 68/77 anonim ***** válasza:

Ha jobb lett a kedved akkor használt az éjszakai levelezés.

Ennek örülök.

Látom már tervezgetsz is. Ez is jó.

Kilátástalan helyzet pedig nincs (kivéve gyógyíthatatlan betegséget).

Korábban túl sok eldobott életet láttam, utólag Ők sem tették volna meg.

Ilyen hülyeségen többé ne törd a fejed.

2013. júl. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/77 A kérdező kommentje:
Köszi, de sajnos ez még nem azt jelenti, hogy nem az lenne a b terv.
2013. júl. 11. 21:58
 70/77 A kérdező kommentje:
Szükségem lenne irányításra, segítségre, megerősítésre, mert ezek mind hiányoznak...
2013. júl. 11. 22:00
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!