Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meg akarok halni. Miért ne?

Meg akarok halni. Miért ne?

Figyelt kérdés

2013. júl. 10. 18:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 anonim ***** válasza:

Ja és a hiszti részét visszavonom. Csak arra kellett hogy elkezdj igazán írni.

Édesapáddal mi van?

2013. júl. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/77 A kérdező kommentje:

Anyám sztorija= részeges és itthagyott minket.(én nem tudom ki az)


Mi verziónk: kiakasztotta, mert egy apa sose hagyná el a 2 csodaszép lányát, + ki tudja hogy miért kezdett inni...

Ha valaki annyira részeges akkor miért teszi szét a lábát neki 3 éve eltéréssel?????? (ennyi van nővérem és énköztem )

'Békülési gyerekek' vagyunk = anyámat meg kellett..., nem terveztek minket. kösz

2013. júl. 10. 21:41
 53/77 A kérdező kommentje:

Nem tudod, hogy milyen jó érzés, hogy mégsem magamban írogatok.!:)


Szóval van egy ismerősöm pár hónapja megállított az utcán hogy kint van angliába, és nincs szobatársa, mert becsajozott, úgyhogy egyedül van. Ő tudja az egész helyzetet velem kapcsolatban, és igazából azon pár emberek egyike, akikkel régebben tudtam őszintén beszélni, és értette is a helyzetemet, szinte magyarázás nélkül.

Mennék is de félek. Pici vagyok és pasimágnes, és ugyanolyan tapasztalatlan(férfiak és emberek terén) mint voltam, mivel senkit nem tudtam magamhoz közel engedni, és nem is hagyhattam hogy megismerjenek teljesen, mert.. amit írtam.

2013. júl. 10. 21:42
 54/77 A kérdező kommentje:

Ja és szóval őbenne eddig megbíztam, bár eléggé komolytalan alak, de ...

Szóval mi van ha mondjuk azért húzta el a mézes madzagot, hogy kimenjek, és ott leszek tök egyedül, kiszolgáltatva, senki akit ismerek vagy aki megvéd, ha netaláltán... érted???

Úgy mennek ki az emberek dolgozni hogy azt hiszik majd az ottaniak segítenek. Az ottaniaknak meg az hogy nem tudsz tájékozódni egy jó dolog,(és kihasználható) mert ha béna vagy hazamész és több állás marad nekik, a kinti a magyaroknak nem érdeke hogy kint maradj, csak 'ha érnek veled valamit'.


Vagy hülyén gondolkodom?


Kidobó nagyságú a kinti ismerősöm, ami egyrészről jó, de másrészről ... érted, ha ellened használja...

2013. júl. 10. 21:52
 55/77 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint édesapádról azt sem tudod, hogy ki. Tőle nem várhatsz segítséget.

Attól, hogy pasimágnes vagy és pici nyugodtan nekivághatsz a világnak.

......pár perc múlva folytatom, gépet cserélek.

2013. júl. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/77 A kérdező kommentje:

Csak nem tudom belőni, hogy X most csak azt akarja tőlem, vagy csak ismerkedni akar. Tapasztalatlan vagyok.

És szereleméhes is vagyok. Szóval mivel úgy érzem hogy nincs senki az életebe aki feltétel nélkül szeretne(normál esetben család, testvérek) így érzelmileg is kiszolgáltatott vagyok. Ezt általába mások megérzik, és ez megint nem jó.

16 éves szinten vagyok megrekedve. Könnyen csábulok gondolkozás nélkül, mert az után megyek aki valamennyi szeretetet ad.

Szóval minden téren kiszolgáltatott vagyok... no controll.


Visszatérve egyébként a kérdésre, az a hülye gondolatom támadt, hogy még ha helyre is tudom billenteni az életemet(tegyük fel hogy össze tudok szedni egy lakásra valót) akkor is félhetek hogy mikor és hogyan fog módot találni az anyám hogy megint lehetetlenné tegyen. Ilyen félszem volt az is hogy ki fog tenni otthonról, mihelyst kicsit jól érzem magam.

És akkor bejött.


Még egyszer nem tudnám elviselni, de belőle kitelik.


Tegyük fel megrendeztet egy betörést.

Vagy ha ház, akkor tüzet. stb..

Tudom, hogy elmebetegnek hangzik, de neki úgy néz ki hogy az a lényeg hogy nekünk ne legyen jó.

Hogy miért? Tippem sincs. Beteg.

2013. júl. 10. 22:14
 57/77 anonim ***** válasza:

Így azért lehet hogy vannak hátsó szándékai a kinti ismerősödnek. Amit írsz róla, abból nem az tűnik ki hogy teljesen megbíznál benne.

Nő ismerősöd nincs kint sehol ? Gondold végig. Azokat is vedd számba akik először nem jutottak eszedbe. Pl. facebook -on sok embert megtalálhatsz.

Ha csak férfi ismerőst találsz, akkor nagyon gondold át milyen ember. Írtad magadról, hogy kicsi pasimágnes vagy. Ez felveti azt a problémát, hogy 90 % -uk mögé képzel valamit annak hogy megkeresed, segítséget kérsz vagy szóba állsz vele. Ezt mint férfi mondom.

2013. júl. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 A kérdező kommentje:

Mennem kell, majd folytatjuk?

Jól esik, hogy legalább egy ember meghallgat és reagál, hátha kisül vmi belőle...

??

2013. júl. 10. 22:19
 59/77 anonim ***** válasza:
Folytathatjuk. Majd töröm a fejem valami megoldás félén.
2013. júl. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/77 A kérdező kommentje:

Tudom én azt, de egyszer úgy néztem rá, hogy ha akar akkor most ugorjon rám, és visszadobta.

Igazából mindenkire rá lehetne mondani hogy akarna valamit tőlem, szóval ez nem új.

Vele nem igazán megy a facebook-on való írogatás, de szemtől szemben amikor találkoztunk, akkor nem vettem észre hogy ... igazából sose vettem észre hogy mást akarna, csak dumcsizni.


Nem tudom belőni.

Nem nagyon vannak lány ismerőseim. Pasimágnes vagyok. Ellenfelet látnak bennem.

Akik voltak azok meg, vidéken voltak mindannyiuk máshonnan, szóval kapcsolattartás nuku, azok után meg ami történt velem (főleg hogy azért ott vidéken nem volt fontos a családi viszony, úgyhogy nem tudtak semmit rólam) nem is tudtam nekik miről beszélni, mert az én életem nem úgy folytatódott mint az övék. Ez úgy általába a kapcsolataimra is jellemző, hogy nem tudok úgy viselkedni, meg reagálni mert nem vagyok olyan, más szemszögből kell néznek a dolgokat.

2013. júl. 10. 22:33
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!