Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudok szabadulni...

Miért nem tudok szabadulni attól a gondolattól, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok,és már két éve tudom,hogy a fiúkhoz vonzódom. És magamban elfogadtam már,de körülbelül három hónapja,folyamatosan majdnem minden órában eszembe jut. És idegesítően,és minél jobban nem akarok rá gondolni,annál jobban előjön ez a gondolat. Nem bírom sokáig.


Nem tudom mit tegyek,a szüleim,család,iskola.. olyan nagy alattam a nyomás. Látszólag minden rendben,de lelkileg óriási háborúk dúlnak bennem.


Nem tudtok valamit javasolni? Mit tegyen ilyenkor az ember? Nem akarok pszichológushoz elmenni. Hanem valami alternatív módot keresek arra,hogy eltűnjön ez az érzés. Vagy ez egész életemen át gyötörni fog?

Nagyon kétségbe vagyok esve. :(


Csökkent a teljesítőképességbem, már nem tudok úgy nevetni,felszabadult lenni. Mindenhez csak a melegséget tudom kötni. Emiatt sok barátom eltávolodott tőlem,mert megváltoztam. Nem tudok úgy kezelni már dolgokat ..


Mindenkinek köszönöm,aki bármilyen tanáccsal hozzátud járulni ehez a problémámhoz.


2009. nov. 16. 18:51
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Nem vicces, hanem kétségbeejtő, hogy vannak köztünk ilyen primitív bunkók. És ők is emberek.(?)
2009. nov. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Ezt a hozzászólóra értettem - félreértések elkerülése végett.
2009. nov. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
0%

Én linkeltem be azt a cuki kis videót, azt hitttem, tetszeni fog. Nagyon sajnálom, hogy nem nyerte el a tetszéseteket. Azt hittem, büszkék vagytok az olyan társaitokra, akik nyíltan felvállalják nemi identitásukat, de ezek szerint tévedtem.


De hogy bunkó lennék? Mégis mivel érdemeltem ki ezt a nem túlságosan megtisztelő jelzőt? Egyetlen rossz szót nem mondtam sem a társaságotokra, sem annak képviselőire.

Arról meg igazán nem tehetek, hogy kívülről nézve úgy festetek, ahogy...

2009. nov. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Szánalmas vagy.


Hú mert találsz egy-kettő ilyen meleget a médiában,attól mind a többi tízezret írd le.

Mintha hetero emberekből nem lennének hülyék. Úristen.

Belinkeljem neked Gyurcsány Ferit ? Vagy még a jútyúbon még fellelhető millió videót ahol szánalmas emberek teszik magukat?

Vedd már észre magad,hogy azért mert most találtál egy ilyen ratyi embert,attól a többi eggáltalán nem ilyen.


Bár mondhatom ezt neked. Lehet épp a legjobb barátaid közül meleg valaki.Vagy ismerősöd..csak azért nem mondja el neked,mert épp az ilyen reakciótól fél mint amit most leírtál.


A lakosság 5-7% meleg. Azaz 70ezer ember kb. Na most őszintén..látsz te ennyi rayit?

A melegek közül is vannak úgyanúgy szánalmasok,buták.


De viszont annál több közgazdász,orvos,tanár,politikus stb. És őket épp ezért nem látod,mert nem mások mint a többi. És nem hirdetik magukat.

2009. nov. 17. 17:45
 15/26 anonim ***** válasza:
0%

"A lakosság 5-7% meleg."


Ezek szerint erről statisztikák is vannak? És ráadásul ennyien felvállalnák ezt a közvéleménykutatók előtt?

Vagy esetleg a köcsögök hitegetik magukat ilyen számadatokkal?


Hát én az utóbbira tippelek.


Mellesleg megjegyzem, hogy feltehetően a köcsögök jóval nagyobb hányadát képezik a felvételen látható típusba tartozók, mint nekünk, azaz egészséges lelkületű heteroszexuális embereknek.


Ez utóbbi persze csak vélemény, és veled ellentétben nem állítom, hogy ez statisztikailag dokumentált. De hidd el, a társadalom túlnyomó többsége e tekintetben velem egy állásponton van.

2009. nov. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként ha annyira egészséges dolog a homoszexualitás, akkor miért zavar az, hogy gyakran eszedbe jut a köcsögséged?

Vagy esetleg saját magaddal szemben is - a liberálisok kedvenc kifejezésével élve - előítéleteket táplálsz?

2009. nov. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Igen. Zavar. Mert nem elfogadott az ami vagyok. És ezt megértem. Ha hetero lennék,biztos én is szapulnám a melegeket,és nekemse tetszene...

De most mit tegyek? a ló másik oldalán vagyok. És kegyetlen sz.ar.

2009. nov. 17. 19:44
 18/26 anonim válasza:

a kérdezőnek mondanám ha tudsz lécci írj nekem privátba!

14 vok két éve tudom hogy a fiúkat szeretem!

ha valakinek nem teszik akkor I.J.

de szeretnék a kérdezővel beszélni!

pls írj ha tudsz

2009. nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%

Konkrétan nincs veled bajom de sajnos elitélem a melegséget.

Egészen pontosan simán tudnék ezért gyilkolni.

Szerintem ne híresztelgesd!

Am nem bizti h meleg vagyxDlehet h csak aszt hiszed.!

2009. nov. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
Nemértem mi a baj a pin****val....
2009. nov. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!