Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudok szabadulni...

Miért nem tudok szabadulni attól a gondolattól, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok,és már két éve tudom,hogy a fiúkhoz vonzódom. És magamban elfogadtam már,de körülbelül három hónapja,folyamatosan majdnem minden órában eszembe jut. És idegesítően,és minél jobban nem akarok rá gondolni,annál jobban előjön ez a gondolat. Nem bírom sokáig.


Nem tudom mit tegyek,a szüleim,család,iskola.. olyan nagy alattam a nyomás. Látszólag minden rendben,de lelkileg óriási háborúk dúlnak bennem.


Nem tudtok valamit javasolni? Mit tegyen ilyenkor az ember? Nem akarok pszichológushoz elmenni. Hanem valami alternatív módot keresek arra,hogy eltűnjön ez az érzés. Vagy ez egész életemen át gyötörni fog?

Nagyon kétségbe vagyok esve. :(


Csökkent a teljesítőképességbem, már nem tudok úgy nevetni,felszabadult lenni. Mindenhez csak a melegséget tudom kötni. Emiatt sok barátom eltávolodott tőlem,mert megváltoztam. Nem tudok úgy kezelni már dolgokat ..


Mindenkinek köszönöm,aki bármilyen tanáccsal hozzátud járulni ehez a problémámhoz.


2009. nov. 16. 18:51
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a megértést. Tényleg kruvarendesek vagytok.


Figyelj,anyámra nem fogok szégyent hozni. Lehet nem fogja egy könnyen feldolgozni,de szégyent nem hozok rá.

2009. nov. 18. 18:52
 22/26 anonim ***** válasza:

Szia! Hogy vagy?Alakult az életed azóta?Remélem sikerült rendezni a környezetedben, és saját magadban is ezt a problémát?

Ha én lennék az édesanyád, tuti melléd állnék!Remélem veled is ez történt!


(egy 4 éves kislány anyukája és a 2009-11-16 19:17 -es írója)

2010. máj. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Szia!


El sem tudod képzelni mennyire megváltozott az életem egy év alatt. Minden rendbe jött sőt! Túl jó rendbe. Barátok? lett vagy 100 (átvitt értelembe,de tényleg sok)

Család? Teljesen nyugis,anyagilag is stabilak lettünk,jól megy minden.

Iskola? félévkor 3,6 Év végén: 4,1-es átlag :)

Ma jött meg a nyelvvizsga papírom, angol középfokú BME nyelvvizsga :D

Gondolatok elszálltak..baj egy száll se.


Ez az év alatt annyi mindenen estem át..leírhatatlan.

Hát átestem a másik végletbe.. és tudod a rossz utat választottam. Annyira nem tudtam elfogadni magam,hogy szerekhez folyamodtam. Rászoktam a cigire,ittam,füveztem,buliztam. De kialakult az egyéniségem,rengeteg barátra tettem szert.és sok mindent tisztábban látok, és legfőképp megváltozott minden.

Észbe kaptam, leszoktam cigiről,ivászatról,füvezésről.

Egy éve nem füveztem ( rá se szoktam mondjuk )

Bulizni is ritkán járok, kábé mint egy átlagos fiatal. Jó eredmények az iskolában...


Aztán próbáltam elnyomni magamban a melegséget. Asszem kb 20 lánnyal smároltam,és rá kellett hogy jöjjek hogy én más vagyok.De legalább tapasztalatot szereztem ilyen téren is.


És most úgy állunk,hogy egy heteros,sok ember által kedvelt,menő,jó tanuló,politikát,gazdaságot,tőzsdét néző és országát szerető nemzeti érzelmű meleg fiú vagyok :)

Aki néha bulizik de emellett kultúrára éhes. :D


És leírhatatlan most az a szeretet amit érzek aziránt hogy vannak emberek akik nem tagadják meg a mivoltom és hovatartozásom. Még sok ilyen embert! :)

Hálás vagyok érte hogy gondoltál rám, remélem sok szerencsével áld meg a sors és egész élet boldogságban telik!!! :)


Üdvözlettel, Viktor


17/f :)

2010. jún. 23. 00:36
 24/26 anonim ***** válasza:
Irigyellek... :(
2010. júl. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Jó látni, hogy így alakultak a dolgok. :)

Én is remélem, hogy a későbbiekben is ilyen sikeres leszel az életben. Az a legjobb, hogy már el tudod fogadni önmagad.

2010. júl. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
hát ezt jó volt végigolvasni :)
2010. júl. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!