Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudni leszokni végleg...

Hogyan tudni leszokni végleg a Frontinról (Alprazolám)? L/22

Figyelt kérdés
2011 óta szedek nyugtatót.Kezdetben Xanaxot 0,25 egyet este de szinte még rosszabb volt sírtam tőle,még idegesebb lettem.Utána nemsokkal Frontint 0,5-et az most jó eltudok tőle aludni szerintem a Frontin teljesen más mint a Xanax!Volt olyan ,hogy egy este egyszerre 4-et vettem be de ez csak 1x volt.Azóta általában eggyet veszek be és az elég.Ritkábban 2-őt.Saját magamtól nem tudok leszokni mert érzem,hogy kell a gyógyszer.Ha már este elfelejtem másnap érzem hogy nincs bennem Frontin.Már 1 naptól!! A pszihiáterem is mondta ,hogy nagyon bizarr elvonási tüneteket okoz és nehéz róla leszokni egy kettő!

2014. febr. 18. 19:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
95%

Figyelve a párbeszédet azt tudom mondani, hogy abba kellene hagyni ezeknek az életellenes és az embert hossazbbtávon "zombivá" tevő szereknek a szedését.


Az embernek magának kellene tudnia megoldania a problémáit és nem a külső, fizetős megoldásokat kellene választania,

amelyek lényegében mind álmegoldások.


Ez az egész gyógyszeripar (néhány pozitívuma) ellenére nem más, mint becsapdázás.

Sosem fognak kiengedni benneteket a csapdából. Nem az a cél.

Isten irgalmazzon annak, aki a karmaik közé kerül (=a kapitalista gyógyszer- és droglobbinak),

a bűnösöket pedig büntesse meg! Ezt kívánom nekik.

2014. márc. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Frontinnal volt szerencsém találkozni. Én azt hiszem 1.5 hónapig szedtem, és 0,25-öset 2x pánikra, tehát nem nagy mennyiségben.

Ami a lényeg, hogy van benne sok igazság amit az előttem szólük írtak, sokszor meg kell gondolni mielőtt belekezd, mivel valódi gyógyhatása nincsen, ameddig szedi az ember, addig elfedi a tüneteket és a hatásnagysága is elenyésző, a placebohatásról nem is beszélve.

Te viszont már szeded, tehát a legfőbb cél a leszokás. Racionálisan is belátható, hogy ha valami nem gyógyít, nagyon elenyésző a hatásnagysága, és iszonyatos megvonási tüneteket okoz, azt jó lenne magunk mögött tudni. Hát nekem ez a kis 1.5 hónapos történet úgy 3-4 hónapomba telt, mire teljesen elhagytam. A lehető leglassabban próbáld meg elhagyni, ha a doki mást nem mond, és a lényeg hogy a lehető legfokozatosabban.Tehát:


-leglassabb: azt jelenti, hogy a teljes gyógyszerelhagyás időtartama a jelen dózistól a 0-ra legyen minél hosszabb

- legfokozatosabb: a legjobb az lenne ha nap, vagy minden másnap 0.025 grammal tudnád csökkenteni az adagokat. Mivel ez nem lehetséges az adagolás miatt, ezért inkább 0.125-el kevesebbet szedj olyan 4-5 napig, majd szintén 0.125-el kevesebbet 4-5 napig egészen odáig, míg el nem hagyod.


Ez a legjobb módszer, ugyanakkora az utolsó kis mennyiség elhagyása még így is elég nehéz lesz. Ezt valahogy ki kell bírni. Annyit tudok mondani hogy olyan 1-2 hét múlva jobb lesz, viszont addig számíts tünetvisszatérésre, más tünetekre (elvonási tünetek), és tünetfelerősödésre.


Sok sikert!

2014. márc. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 CleanLife válasza:
Ajánlom figyelmetekbe ezt az oldalt: [link]
2015. aug. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Aki még sose szedte miért okoskodik?sajnos igenis nagyon kemény elvonási tünetek vannak....de nem lehetetlen...apránként kell csökkenteni az adagot..és nagyon nehéz...de mégegyszer mondom nem lehetetlen..ugyhogy rajta...és nem kettyós aki szedi...sokszor más oka van sajnos h az ember ehhez a gyogyszerhez nyúl...én átéltem..szurkolok mindenkinek..mert nem lehetetlen a leszokás..be kell ismerni h függő vagy..ha ez már megvan elindultál az úton :-)
2017. dec. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én az utolsó negyed tablettámat csökkentem... 1-2 hónap és lerakom.Már nagyon izgulok, hogy milyen lesz végre drogmentesen...Mert ezek legális drogok, ez tény. Borzalmas elvonási tüneteik vannak, én megjártam a poklot velük! Egyszer rakjam le, soha többet egyet sem veszek be, az biztos! Rengeteget segített nekem a lerakásban a Facebookon a leszokást segítő benzó csoport: "Frontin, rivotril, seduxen - nyugtatóról, altatóról való leszokás segítése" a nevük. Azért jók az ilyen csoportok, mert azok tudnak egymásnak igazán hatékonyan segíteni, akik maguk is megszabadultak tőle. Az orvosok nem értenek hozzá, mert ők maguk még soha nem raktak le ilyen gyógyszereket. Általában ezért nagyon gyors lerakási tempót diktálnak, vagy javasolnak, de az meg sokkos állapotba juttatja az idegrendszert, és sokkal nehezebben gyógyul. Én hirtelen raktam le a benzómat, és borzalom volt, annyira rosszul lettem, hogy újra el kellett kezdenem szedni...Most szép lassan csökkentettem, a szabályoknak megfelelően, és eddig jól vagyok...A lerakás szabályai a csoportban nagyon jól le vannak írva, és működnek...Másnak is ezt ajánlom. Csatlakozzon ilyen csoportokhoz, ha segítségre van szüksége... mert tényleg nagyon nagy segítség!
2019. szept. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!