Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudni leszokni végleg...

Hogyan tudni leszokni végleg a Frontinról (Alprazolám)? L/22

Figyelt kérdés
2011 óta szedek nyugtatót.Kezdetben Xanaxot 0,25 egyet este de szinte még rosszabb volt sírtam tőle,még idegesebb lettem.Utána nemsokkal Frontint 0,5-et az most jó eltudok tőle aludni szerintem a Frontin teljesen más mint a Xanax!Volt olyan ,hogy egy este egyszerre 4-et vettem be de ez csak 1x volt.Azóta általában eggyet veszek be és az elég.Ritkábban 2-őt.Saját magamtól nem tudok leszokni mert érzem,hogy kell a gyógyszer.Ha már este elfelejtem másnap érzem hogy nincs bennem Frontin.Már 1 naptól!! A pszihiáterem is mondta ,hogy nagyon bizarr elvonási tüneteket okoz és nehéz róla leszokni egy kettő!

2014. febr. 18. 19:07
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Persze hogy szektás.


Az a normális szekta, a normális gondolkodás amit az 1. válaszoló is képvisel.


És van a másik szekta, a rosszabbik, ami a begyógyszerezők nézete.


Valamelyik oldal mellett állást kell foglalni.

2014. febr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Nem tudtok ti semmit sem!!
2014. febr. 21. 18:03
 13/26 anonim ***** válasza:
91%

Képzeld tudnak valamit,és én is tudok.

Ezek a "gyógyszernek" nevezett szintetikus szarok nem fognak helyre rakni,és még nagyobb addikciót alakítanak ki mint egyes "gonosz" kábítószerek.

Hidd el én is szedtem ezt a szemetet,3-4db naponta lement,csak miután kezdtem "bezombulni" rájöttem hogy ez nekem nem kell,akkor már ott van a természetes nyugtató.

2014. febr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Kérdező: gyógyszerellenes (leszokna)

Válaszolók: gyógyszerellenesek.


Kérdező reakciója: nem tudunk semmit.


Ember, egy oldalon állunk, nem tűnik fel? Kicsit még a gyógyszer hatása alatt állsz..?

2014. febr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 NoDrugs ***** válasza:
Áruld már el, hogy mi az amit nem tudunk ?
2014. febr. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
te vagy az Nomi??
2014. febr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
A Xanax és a Frontin ugyanaz más néven. Azért volt jobb a Frontin 0,5-ös, mert erősebb hatóanyagú, mint a 0,25-ös Xanax. Azért érzed a hiányát, mert könnyű rászokni. Csak úgy tudsz leállni róla, ha csökkented az adagot nagyon türelmesen és lassan. Kéthetente csak 1/4 szemmel csökkentsd. Valeriána relaxot szedjél és Citromfű teát igyál miután leépítetted. Nekem sikerült elhagynom, habár én 0,25-ös Xanaxból csak 2x1/2 szemet szedtem kb egy évig.
2014. febr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 NoDrugs ***** válasza:
93%
A Benzodiazepinek annyira addiktívak, hogy egy idő után megjelennek az elvonási tünetek, annak elenére, hogy az ember folyamatosan szedi őket.
2014. febr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Inkább lelki függőségről van szó!Hiszen ez nem pszihoaktív szer!
2014. febr. 24. 19:09
 20/26 NoDrugs ***** válasza:
89%
Honnan veszed ezt a butaságot, hogy a benzodiazepin nem pszichoaktív szer ? Ki mondta ezt neked ?
2014. febr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!